Флорія Тоска
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
пр. Свободи, 28LvivLvivUkraine
(032) 242-11-63Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Флорія Тоска

Флорія Тоска

10 липня 2010, початок о 18:00, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (пр. Свободи, 28)

Сайт:
www.opera.lviv.ua
Пошта:
lvivopera@gmail.com
Телефон для довідок:
+38(032) 242-11-63  +38(032) 274-20-80 

Опера.

Дія відбувається в Римі у 1800 р. Художник Каварадоссі допомагає втікачеві із тюрми республіканцю Анджелотті скритися від переслідувань.

Начальник поліції барон Скарпіа натрапив на його слід і за всяку ціну вирішив його спіймати. Він підступно розпалює ревність в коханої художника, співачки Флорїї Тоски, і вона випадково видає йому місце своїх побачень з Каварадоссі. Саме там, в костьолі, переховується Анджелотті. Однак знайти його не вдається.

На допит до Скарпіа доставляють Каварадоссі. Його катують, і стогін його чує Тоска. Вона не переносить мук коханого і виказує, де переховується Анджелотті.

Каварадоссі загрожує страта. Скарпіа пропонує Тосці стати його коханкою, обіцяє, що розстріл Каварадоссі буде проведено холостими пострілами. Він віддає у присутності Тоски двозначний наказ і пише перепустку для неї і Каварадоссі, щоб вони могли покинути Рим. Коли Скарпіа намірився обняти Тоску, вона встромлює йому у груди ножа.

З'явившись в камеру до Каварадоссі, Тоска переконує коханого, що він буде врятований.

Але Скарпіа виявився підлим до кінця. Каварадоссі падає мертвий. Поліція переслідує Тоску. Вона піднімається на парапет башти і кидається вниз.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!