Франческа да Ріміні
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
пр. Свободи, 28LvivLvivUkraine
(032) 242-11-63Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Франческа да Ріміні

Франческа да Ріміні

9 липня 2010, початок о 18:00, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (пр. Свободи, 28)

Сайт:
www.opera.lviv.ua
Пошта:
lvivopera@gmail.com
Телефон для довідок:
+38(032) 242-11-63  +38(032) 274-20-80 

Балет.

Історія Франчески — життєва історія, оспівана Данте Аліг'єрі в "Божественній комедії" і увіковічена великим російським композитором П. І. Чайковським у симфонічній фонтазії.

Син вождя рімінійських гвельфів, кульгавий і бридкий Джотто, закохався в прекрасну Франческу. Щоб заволодіти нею, Джотто вдається до хитрощів: посилає свататися свого брата — красеня Паоло. І тільки після вінчання розкривається дивовижний обман. Франческа, хоч і стала дружиною Джотто, кохає Паоло, як і він її. За їх таємничу любов пока­раний Паоло: його кидають у темницю. Підкупивши сторожку, Франческа проникає до Паоло. Безмежно глибоке, але коротке їх щастя. В темницю вривається розлючений Джотто й убиває закоханих і сам втрачає розум. Перед ним постають щасливі Франческа і Паоло.

Джотто став узагальненою назвою темної особистості, що намагається вкрасти любов, а Франческа і Паоло — символом всеперемагаючого кохання.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!