Концерт гурту Sample Rate
Ресторація-музей "Лівий Берег"
пр. Свободи, 28LvivLvivUkraine
050 430 53 85Ресторація-музей "Лівий Берег"

Концерт гурту Sample Rate

Концерт гурту Sample Rate

25 червня 2010, початок о 21:00 кінець о 01:00, Ресторація-музей "Лівий Берег" (пр. Свободи, 28)

Вартість:
40 UAH
Телефон для довідок:
+38(050) 430-07-52 

Лівий берег вже вкотре організовує для своїх відвідувачів концерт. Цього раз на нас чекатиме виступ яскравого гурту Sample Rate. Трішки детальніше про нього далі...

Заснований у 2008 році основним складом учаників гурту «Яка існуЄ», як альтернативний проект, що має за основу, популярний в США, Європі та Японії, такий жанр рок-музики, як Nu-Metal. Характерними представниками такої музики є Linkin Park, Breaking Benjamin та багато інших закордоних груп.
В зв’язку з новизною, спочатку група існує лише, як студійний проект у тіні поп-рокової ЯЄ, та згодом після кількох вдалих треків, та рецензій на них відомих закордонних продюсерів, учасники приймають рішення остаточно перейти до творчості лише у «Sample Rate» та припинити існування ЯЄ. Цей крок знаменується активізацією творчого потенціалу, який раніше був розпорошений, зокрема у гурті з’являється новий гітарист Павло Ільницький, який приносить у музику, раніше відсутній, та такий бажаний присмак гранджу. Цілий 2009-ий рік «Sample Rate», на власній студії U!P records, що дісталася у спадок від ЯЄ, записує треки до свого дебютного альбому, яких у результаті назбирується вісім. Після консультацій та зустрічей з відомими людьми в українському шоу-бізнесі гурт остаточно настроюється на штурм інтернет ресурсів світу, для чого в першу чергу треба було відзняти та розмістити на youtube.com та інших подібних сайтах своє концертне відео. Таке відео було відзняте за сприяння фестивалю «Сніжність» 18 грудня 2009 року у Львові. Реакція глядачів на ще невідому музику та групу вразила усіх присутніх та учасників колективу – вже після першої пісні зал аплодував стоячи та не відпустив гурт зі сцени навіть після закінчення програми, в звязку з чим «Sample Rate» були змушені виконати на біс одну з пісень поза хронометражем з концерту. На даний момент відео з цього концерту є розміщене для ознайомлення на youtube.com, vkontakte.ru, myspace.com, facebook.com та інших.
Після короткої творчої перерви в період січня 2010 року, гурт записує вже 9-й трек та готується до активної концертної діяльності, як в Україні, так і за кордоном. Також нещодавно відкрилась офіційна сторінка www.samplerate.org, де можна ознайомитися з новинами, фото, відео та mp3.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!