Свято морозива
центральна частина містаLvivLvivUkraine

Свято морозива

27 червня 2010, початок о 13.00, центральна частина міста

Вартість:
вхід вільний
Сайт:
www.city-adm.lviv.ua

Свято морозива у м. Львові відбуватиметься у рамках впровадження маркетингової стратегії підтримки місцевих товаровиробників "Купуй Львівське".

Львівська міська рада проводить ряд заходів щодо сприяння розвитку підприємницької діяльності на території міста. Створено каталог продукції львівських підприємств. Каталог надає інформацію споживачам про продукцію і послуги львівських підприємців, контактну інформацію для потенційних ділових партнерів. В жовтні 2009 року та в березні 2010 року проводилась виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник», де були представлені товари та послуги підприємств міста.

27 червня відбудеться парад Снігової Королеви, Діда Мороза та інших казкових героїв. Працюватиме кілька відкритих майданчиків. Найменші учасники складатимуть з кубиків та пазлів різноманітні веселі картинки та розфарбовуватимуть малюнки.

«Ми почали виробництво морозива в 1943 році. Зараз ми виробляємо 90 видів морозива. І цього року ми вирішили для дітей, для батьків зробити таку акцію, спрямовану на сімейне дозвілля. Запрошуємо всіх на свято морозива!», - наголосила керівник відділу маркетингу ВАТ «Львівський холодокомбінат» Наталія Павлів.

Print 

1Відгуки Відвідувачів

  • Мар"яна27-06-2010 09:39відповісти

    Таке свято було минулих вихідних в Олеському замку.Обов"язково відвідайте його сьогодні.Дітки будуть в захваті! Так незвично побачити серед літа діда Мороза і Снігуроньку))))Ми отримали море задоволення!!!

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!