13-ти річчя клубу Picasso
Picasso
вул. Зелена, 88LvivLvivUkraine
(032) 275-32-72Picasso

13-ти річчя клубу Picasso

13-ти річчя клубу Picasso

12 червня 2010, початок о 22.00, Picasso (вул. Зелена, 88)

Вартість:
150 грн.
Сайт:
www.picasso.lviv.ua
Телефон для довідок:
+38(032) 275-32-72 

В клубі «Picasso» виступить британський гурт «Touch & Go», а також під час цього концерту виступлять гурти “Мері”, «Ener.G», електронний проект “Bald Bros” та В. Левицький, Marta Lay.

Засновники гурту "Touch & Go" – відомий британський радіоведучий та музичний журналіст Чарлі Джілет (Charlie Gillett) та його діловий партнер Гордон Нелкі (Gordon Nelki) разом з композитором Девідом Лоу (David Lowe) - за основу свого новаторського проекту взяли джазові варіації популярної музики з надзвичайно "економним" використанням тексту – досить неочікуваний хід для сучасного шоу бізнесу.

Ванесса Ланкастер (Vanessa Lancaster) – вокал. Професійно співати Ванесса почала у 15 років, коли разом зі своїм братом організувала групу "Boys Behaving Badly". Як тільки її вокальні дані стали доступні широкому загалу – успіх прийшов відразу. Після запису величезної кількості джинглів для радіо та телебачення з продюсером та композитором Девідом Лоу (David Lowe), він запросив Ванессу взяти участь у новому проекті. Ванесса є співавтором таких хітів: "Touch & Go" як "Straight To Number One", "Big Beat" та "So Hot". Джеймс Лінч (James Lynch) – труба.

В 17 років Джеймс виграв престижний Кубок Н’юмана (The Newman Cup) як найбільш віртуозний виконавець, член Національного Молодіжного Духового Оркестру Великобританії (National Youth Brass Band of Great Britain).

"Ener.G" – це український дует: Андрій Бакун (поет, композитор, аранжувальник, вокаліст) та Анатолій Заворотний (вокаліст).

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!