Свято Морозива від ТМ "ЛІМО"
Гридниця
75 км траси Львів-Київ, смт. Олесько, Олеський замокLvivLvivUkraine
(032) 242-38-50Гридниця

Свято Морозива від ТМ "ЛІМО"

Свято Морозива від ТМ "ЛІМО"

13 червня 2010, 15.00 - 18.00, Гридниця (75 км траси Львів-Київ, смт. Олесько, Олеський замок)

Вартість:
10 грн.
Сайт:
www.grydnycia.lviv.ua
Пошта:
yara@ua.fm
Телефон для довідок:
+38(032) 242-38-50 

У цей день на території замку пануватиме приємна прохолода. А все тому, що тут проходитиме Свято Морозива від ТМ «ЛІМО».

Дід Мороз ( так-так, саме він ) і Снігова Королева проводитимуть святкові конкурси і танці-руханки, фрейліни Королеви наноситимуть бажаючим аква-візаж - тематичні малюнки на обличчя. Білосніжка та Спайдермен запросять зробити з ними пам"ятну фотографію.

У майстерні Снігуроньки дітки разом з Сніжинками займатимуться прикладним мистецтвом – вирізанням та малюванням сніжинок, а також створенням аплікацій на морозивну тему.

Паралельно на  майданчику перед замком дітки  зможуть переглянути лицарський турнір, побавитись в давні ігри, наприклад, в середньовічні городки, перекочування колеса, перетягування канату, розважитись стрільбою з луку і арбалету. А найцікавішим моментом свята стане  міні-квест "У пошуках скарбів", винагородою за участь в якому стане…

Але нехай це буде приємним сюрпризом для усіх учасників. Поки  дитячим царством опікуватимуться аніматори, батьки матимуть час для себе.

Оглянути експозицію українського мистецтва у галереях замку, скуштувати смачних страв від ресторану «Гридниця», подихати свіжим повітрям та помилуватись природою  парку навколо замку – обирати є з чого.

Вартість вхідного квитка - 10 грн., усі виручені кошти спрямуються на впорядкування парку та озер навколо Олеського замку .

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!