Запорозькі забави з Левами
центр містаLvivLvivUkraine

Запорозькі забави з Левами

12-14 червня 2010, центр міста

Вартість:
вхід вільний / admission free

Любителі «горбатих» у рамках святкування Днів Європи в Україні – 2010 планують урочисте підписання Меморандуму про співпрацю та спільне проведення фестивалів ретро-автомобілів клубів України та Польщі.

12-13 червня, на запрошення авто-фан-клубу «ЗАЗ-КОЗАК», щоб позмагатися за призи та кубки, приїдуть власники ретро-автомобілів з міст побратимів Львова - Жешова, Кракова та Любліна.

Разом з українцями вони змагатимуться в туристично-навігаційному ралі «Запорозькі забави з левами» та спробують свої сили на трасі довоєнних Гран-прі Львова – «Львівський трикутник».  

У перший день фестивалю 12-го червня (субота) змагання відбудуться в Брюховичах. Гонка за Легендою (приблизно 20 км) та різноманітні завдання на вправність і кмітливість. 13-го червня усі автомобілісти перебуватимуть у Львові. Передбачено виставку-презентацію автомобілів на площі Ринок (10.30 - 14.00), шоу-змагання та участь у Європейському параді.

Після шоу-змагань (на трасі «Львівський трикутник» (15.00-16.30) гонщики здолають три кола по 3041 метру. Потім ретро-автомобілі знову повернуться на пл. Ринок. Тут відбудеться нагородження та вручення призів від організаторів, спонсорів та патронів фестивалю. Генеральний консул Республіки Польща у Львові вручить Кубки імені першого переможця львівських Гран-прі, чемпіона Польщі Генріха Ліефельда закордонним учасникам гонок.

П’ятиразовий чемпіон України з ралі Василь Ростоцький особисто вручатиме Кубки українським учасникам змагань. Фестиваль ретро-автомобілів - це не лише автомобільні змагання. Чи не найцікавішим та найскладнішим завданням буде власне «полювання за левами» - своєрідний квест в центральній частині міста. На переможця очікує оригінальний приз від мера міста Андрія Садового.

Популярні знавці Львова – брати Радковці від імені міського голови вручать головну нагороду найкращому мисливцю за левами - справжнє мистецьке творіння – скляного «ЛЕВА» ручної роботи. Організатор фестивалю львівський авто-фан-клуб «ЗАЗ-КОЗАК» запрошує журналістів взяти участь у змаганнях в якості одного із членів екіпажу – штурмана.

На кращий «журналістський» екіпаж чекає оригінальний приз. Один із партнерів фестивалю ТМ «Мафон» нагородить також і кращий жіночий екіпаж. Цьогорічні змагання «Запорозькі забави з Левами» - перший етап запровадження у Львові великого традиційного європейського автофестивалю антикварних автомобілів. Саме цьогоріч Перший український автомобіль «Запорожець» ЗАЗ-965 відзначатиме своє 50-річчя та стане повноправним учасником Європейської ретроспільноти.

«Фестиваль, який ми проводимо цими вихідними у Львові, буде першим в Україні такого типу. У перший день загальна тривалість маршруту перегонів становитиме 6 годин. На сьогодні вже зареєструвалось 34 автомобілі. Це достатньо, за кордоном, наприклад, на таких фестивалях реєструється від 30 до 50 автівок. Вже підтверджено 6 екіпажів з Польщі. Будуть також гості з Києва, Рівного, Луцька, Івано-Франківська», – розповів віце-президент авто-фан-клубу «ЗАЗ-КОЗАК» Роман Фернеза.

«Ми плануємо зробити фестиваль щорічним, можливо в іншому, більш спортивному форматі. Наступного року хочемо запросити 16 країн. Головний приз – скляна статуетка лева. За неї зможуть поборотись і львівські автомобілісти, і польські, навіть журналісти у складі екіпажу. Так ми зможемо віднайти найкращого мисливця за левами. Статуетки буде дві, бо розуміємо, що польським колегам через мовні бар’єри буде важко віднайти усіх левів, тому до них будемо менш вимогливими. Учасники змагань зможуть побачити не лише кам’яних левів, а й шоколадних», – додає представник авто-фан-клубу «ЗАЗ-КОЗАК» Світлана Кравс.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!