Дні Європи у Львові
центр містаLvivLvivUkraine

Дні Європи у Львові

Дні Європи у Львові

13 червня 2010, 14.00 - 22.00, центр міста

Вартість:
вхід вільний / admission free

У рамках всеукраїнського проекту "Дні Європи в Україні", який вже успішно відбувся в Києві, Миколаєві, Севастополі, ВМГО "Європейська молодь України" за сприяння Львівської міської ради 13 червня проведе у Львові Європейський парад.

Європейський парад заплановано на 14.00 годину. Учасники параду здійснять пішу ходу площею Ринок. Очікувана кількість учасників параду – більше 300 осіб.

Колона має стартувати з вул. Друкарської, а закінчити ходу на площі біля Аптеки-музею. Участь у параді візьмуть студенти, школярі, представники молодіжних організацій, а також гості міста.

Розважатимуть глядачів актори Львівського театру історичної мініатюри, барабанщиці Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова, духовий оркестр “Сурми Галичини”, актори на ходулях Львівського академічного духовного театру “Воскресіння”, велосипедисти “Львівського Велоклубу”, ретро-автомобілі авто-фан-клубу “ЗАЗ-КОЗАК”, прапороносці, народні ансамблі танцю “Полонина”, “Первоцвіт”, “Вірність”, гурт “К - 402”, команди СТЕМ “Адреналін” та музичний дует Олега Корнила та Романа Кондура на пл. Ринок (північна сторона), колективи національних меншин. Після параду заплановано також виступи почесних гостей.

Основна мета заходів – інформування та популяризація ідеї європейської інтеграції України, ознайомлення громадськості з діяльністю європейських інституцій в Україні, посольств країн Європейського Союзу в Україні та про країни, які вони представляють. Європейський парад включено до офіційного переліку заходів Днів Європи в Україні, запропонованих Громадською експертною радою при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!