Містерія Пінзеля
пл. МитнаLvivLvivUkraine

Містерія Пінзеля

13 червня 2010, 22:00, пл. Митна

У рамках відзначення у 2010 році Міжнародного дня музеїв відбудеться театрально-музичне дійство - «Містерія Пінзеля»

Основою дійства стане виступ Львівського духовного театру «Воскресіння» , що презентуватиме публіці театрально-містичне дійство: актори виступатимуть на ходулях з факелами, формуючи ілюзію скульптура Іоана Пінзеля.

Також глядачі зможуть насолодитись музикою Юрія Ланюка : Камерна музика для 21 інструмента,  «Благовіщення» для скрипки соло, мішаного хору і струнного оркестру,  за участі хору та оркестру Державної академічної хорової капели України «Трембіта» та скрипаля лауреата міжнародних конкурсів Назарія Пилатюка. Окрім того, в рамках концерту, відбудеться виступ ансамблю ударних інструментів «Олідрам».

Головний режисер дійства – заслужений діяч мистецтв України Ярослав Федоришин. Композитор – лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Юрій Ланюк. Диригент – заслужений діяч мистецтв України Володимир Сивохіп.

Основною метою цьогорічних святкувань Міжнародного дня музеїв є популяризація творчого доробку видатного скульптора, вівтарного майстра 18 ст. - Іоана Георгія Пінзеля – візитної картки Львівщини, до творчості якого прикута неабияка увага науковців не тільки в Україні, але й за кордоном.

Інформацію надано організаторами

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!