Наталка Полтавка
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
пр. Свободи, 28LvivLvivUkraine
(032) 242-11-63Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Наталка Полтавка

Наталка Полтавка

27 червня 2010, початок о 12:00, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (пр. Свободи, 28)

Сайт:
www.opera.lviv.ua
Пошта:
lvivopera@gmail.com
Телефон для довідок:
+38(032) 242-11-63  +38(032) 274-20-80 

Опера на 3 дії. Мова виконання: мова оригіналу.

Берег Ворскли. Сюди приходить зажурена Наталка. Вона тужить за своїм коханим Петром, який уже чотири роки десь на заробітках.

З'являється возний Тетерваковський. Він освідчується  Наталці  в коханні. Однак бідна, але горда   дівчина  йому відмовляє — вони ж не рівня.

Хата  Терпилихи.  Мати докоряє дочці, що та при їх великих нестатках, перебирає женихами. Наталка відповідає, що кохає лише Петра і чекатиме на нього.
У  хату  заходить виборний Макогоненко. Він  радить  видати Наталку за возного Тетерваковського і цим позбутися злиднів. Задля спокою матері дівчина погоджується одружитися з возним.

Сільська вулиця. Наталка в останній надії сподівається на повернення Петра. А тим часом дівчата і хлопці приходять до неї на заручини. Всі йдуть до хати. Бурлака Микола розповідає про  свою  нещасливу долю.

Співаючи журливу пісню, в село входить Петро. Із розмови з Миколою він довідується про сватання Наталки. Парубок у відчаї. Вибігає Наталка. Вона присягається Петрові, що кохає лише його, і тепер, коли він повернувся, відмовляється від возного.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!