Проект "Мінімум-Максимум"
Дзиґа
вул. Вірменська, 35LvivLvivUkraine
(032) 297-56-12Дзиґа

Проект "Мінімум-Максимум"

Проект "Мінімум-Максимум"

8-22 червня 2010, 10:00 - 24:00, Дзиґа (вул. Вірменська, 35)

Вартість:
вхід вільний
Сайт:
www.dzyga.com
Пошта:
dzygainfo@gmail.com
Телефон для довідок:
+38(032) 297-56-12  +38(032) 276-74-20 

Арт-проект молодих, проте вже відомих митців-провокаторів Івана Небесника, Олега Сусленка та Руслана Тремби.

8 червня, вівторок, о 17.00 відбудеться відкриття арт-проекту "Мінімум-Максимум" молодих, проте вже відомих митців-провокаторів Івана Небесника, Олега Сусленка та Руслана Тремби.

Мінімум – Максимум

Сьогодні, з відстані часу, нескладно оцінити ситуацію занепаду, де в наслідок постмодерністського позбавлення стержня панує нав’язливий нігілізм, що доводить візуальну культуру до стану смітника і позбавляє її оригінальних рис. Не дивно, що такий підхід витісняє шляхи мистецтва у чужі йому русла. Мінімум-Максимум – це відмова від ґламурного ексгібіціонізму, заради повернення художньої вартості твору.

Іван Небесник у живописному циклі "Властивості речовини" пропонує розглянути абстрактну картину, як метод вивчення реальності. Горизонталі котрі тримають одноманітний ритм – виказують властивості рідини, чи апелюють до полоси панорамного пейзажу, ставлять акцент на співвідношенні глобального та локального при творенні смислового ряду картини.

Олег Сусленко – використовує засоби інсталяції для критики соціуму, де, за його словами, брудна пляма на стіні (у сільському клубі чи десь у іншому місці) в інтерпретації простаків перетворюється у нерукотворний святий образ на "місці з’яви" і заставляє переживати містичний катарсис. Автор додає, що таким чином, проявляється несвідома потреба людини у абстрактному символі.

Руслан Тремба пропонує розглянути базові скульптурні прийоми, як безпечний вихід із потреби у сексуальному вивільненні. Композиція "Громадська мастурбація" отримує забарвлення псевдо-функційності, тут скульптура стає засобом для очищення внутрішніх конфліктів, хоча б у межах виставкового простору і в якості жарту.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!