Вечір індітроніки та інструментальної музики
Хмільний дім Роберта Домса
вул. Клепарівська, 18LvivLvivUkraine
(032) 242-25-94Хмільний дім Роберта Домса

Вечір індітроніки та інструментальної музики

Вечір індітроніки та інструментальної музики

5 червня 2010, початок о 20:00 кінець о 01.00, Хмільний дім Роберта Домса (вул. Клепарівська, 18)

Вартість:
40 UAH - попередній продаж, 50 UAH - в день концерту
Телефон для довідок:
+38(097) 699-33-60  +38(098) 835-85-53 

Львові відбудеться вечір індітроніки та інструментальної музики від гуртів 2sleepy/Надто Сонна та embilight. Меланхолійно-мрійливі київські гурти підтримає львівський тріп-хоп проект Immago

Про гурти:

Надто Сонна (2sleepy) - київський індітронік-дует. Після виходу в 2006 році дебютної платівки «Fragments of Sleep» на австрійському лейблі Laridae, вони завоювали репутацію одного з найбільш багатообіцяючих колективів українського незалежного фронту. Останній реліз команди, який отримав назву «Art Fraud», тепло зустріли як меломани, так і критики, після чого він опинився у п’ятірці кращих альбомів 2008 року за версією журналу «Главред». Слухати: 2sleepy.info

embilight - київський пост-рок гурт, що утворився в серпні 2007 року і за цей час пережив кілька метаморфоз - як в плані складу, так і в плані стилістики. На сьогоднішній день embilight здатні вразити цікавим свіжим звучанням.
Із інтерв'ю - Юра (вокал): “Я думаю, що наша музика підходить для того, щоб доповнити чиїсь переживання. Людина щось відчуває. Гадаю, це настрій від меланхолійного до ностальгічного. У кожному разі, спогади з певною часткою смутку.”

Слухати: myspace.com/embilight

IMMAGO (trip-hop, indie) - львівський тріп-хоп проект. Із інтерв'ю з Сашком Васецьким - "тріп-хоп - це те, що, мабуть, найбільше відповідає атмосфері Immago. Але я не вважаю, що ми граємо у цьому стилі, ми ж не в «Брістол»:) Хочеться більше життя в музиці, більше емоцій, більше кольорів. Хочеться, щоб люди слухали, розчинялися в ній".

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!