Виставка авторських прикрас
Галерея сучасного мистецтва "Зелена канапа"
вул. Вірменська, 7LvivLvivUkraine
(032) 235-75-49Галерея сучасного мистецтва "Зелена канапа"

Виставка авторських прикрас

Виставка авторських прикрас

8-27 червня 2010, з 11.00 до 18.00, крім понеділка, Галерея сучасного мистецтва "Зелена канапа" (вул. Вірменська, 7)

Сайт:
www.artgreensofa.com
Пошта:
artgreensofa@bigmir.net
Телефон для довідок:
+38(032) 235-75-49  +38(032) 243-70-23 

Художниця Олена Хомякова.

Всім відоме твердження про те що зустрічають по одежині. Зовнішній вигляд створює перше враження, а мода і все що навколо неї є справжнім мистецтвом, напевно, провідним мистецтвом сучасності.

Психологи відзначають, і ще один важливий фактор: через аксесуари, жінка дає посил про те хто вона є і який у неї настрій. В найбільшій мірі це стосується ювелірних прикрас, біжутерії. Простий приклад: носіння обручки. Інші варіанти? - відсутність сережок сигналізує про те, що жінка не хоче привертати до себе увагу чоловіків, браслети говорять про граційність жінки, адже вони підкреслюють жести рук, кулони, часто, несуть інформацію про світогляд того хто їх носить. Авторські прикраси, безумовно, підкреслюють неординарність їх власниці, любов до мистецтва і небанальний смак.

В галереї «Зелена канапа» відбуватиметься виставка авторських прикрас художниці Олени Хомякової.

Олена здобула мистецьку освіту у Львівській національній академії мистецтв на спеціальностях скульптура і кераміка. З 2001 року бере участь у виставках, та показах мод в Україні, Росії, Польші, США, Канаді, Литві. У 2008 її твори вже брали участь у виставці авторських прикрас в галереї «Зелена канапа». Олена створила колекцію прикрас на «Lviv Fashion Week» Весна – літо 2009, до колекції одягу П. Нестеренка-Ланька,а також до колекції одягу Тетяни Наконечної «FolkLOR».

Майстриня Хомякова працює з сріблом, кольоровими металами, керамікою і склом. Вона постійно експериментує, шукаючи нові цікаві варіанти поєднання матеріалів та оригінального дизайну для створення ексклюзивних виробів.

Відкриття о 17 годині.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!