"ІІ + ІІ"
Арт-галерея "LvivArt"
вул. Лесі Українки, 21LvivLvivUkraine
(032) 235-56-65Арт-галерея "LvivArt"

"ІІ + ІІ"

"ІІ + ІІ"

30 травня 2010 - 20 червня 2010, 11:00 - 18:00, крім понеділка, Арт-галерея "LvivArt" (вул. Лесі Українки, 21)

Вартість:
вхід вільний
Сайт:
www.lvivart.com
Пошта:
lvivart@lvivart.com
Телефон для довідок:
+38(032) 235-56-65 

31 травня галереї LvivArt виповняється 2 роки! А також виставка батику та скла від Марти Сухані та Романа Дмитрика "ІІ + ІІ".

"Щоб неординарно відзначити цю дату, відомий тандем львівських митців запропонували ідею виставки – ІІ + ІІ.

ІІ + ІІ це – 2 роки як відкрилась галерея і ми святкуємо своє день народження в мистецькому житті України, а також не є великим секретом те, що в Романа Дмитрика і Марти Сухані 30 та 31 травня теж дні народження, отже зі святом! Вже багато років (більше ніж ХІІ) ці художники не презентували свою творчість на теренах Львівщини. Вони часто вживають вислів, що "Знаходяться у внутрішній еміграції"…

 

Тому нам особливо приємно відзначити, що несподівано зав'язана співпраця півтора роки тому має позитивний результат. Достатньо сказати, що рівно рік тому наша галерея саме тим тандемом була презентована на міжнародному мистецькому салоні Фай нарт-2009 в Українському Домі в м. Києві, про що свідчить диплом, який висить при вході в наш зал.

Ми будемо дуже раді, коли Ви, шановний глядач, розділите з нами ці приємні хвилини. Отож, всім творчих злетів та щасливих знахідок на мистецькій ниві!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!"

 

www.lvivart.com

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!