"Chess acoustic music"
Арт-кав’ярня "Квартира 35"
вул. Вірменська, 35LvivLvivUkraine
(032) 297-56-12Арт-кав’ярня "Квартира 35"

"Chess acoustic music"

"Chess acoustic music"

3 червня 2010, початок о 20:00, Арт-кав’ярня "Квартира 35" (вул. Вірменська, 35)

Вартість:
вхід 50 грн.
Сайт:
www.dzyga.com/jcl
Телефон для довідок:
+38(032) 297-56-12 

В рамках "JazzClub.Lviv" відбудеться концерт акустичного джазового проекту "Chess" із Рівного з програмою "Mini Mini".

Акустик-JAZZ-проект "Chess acoustic music" використовує елементи української традиційної музики, єврейського та балканського фолку, на яких будує свої імпровізації. 

Вхід для членів клубу безкоштовний, квитки - 50 грн.

Склад: 

Андрій Сачева - скрипка, Олександр Покотилюк - гітара, Андрій Ляшук - кавал, дудук, флейта, сопілка, Рома Сумко - перкусія.

"CHESS. Гра, де кожна фігура виконує свою унікальну роль. Імпровізована партія складає хід думок в єдиний інтуїтивний потік.  Звуки скрипки та гітари резонують зі слухачем, поринаючи разом з ним у містичну гармонію неймовірної краси нічного зоряного неба. Кожен діалог - це пошук золотої рівноваги, спроба почути шепіт зірок."

Дещо про гурт:

Почали грати 2007 року. Збиралися в компаніях музикантів, влаштовували джеми. Пізніше вирішили провести ряд різноманітних перформансів під супровід музичних імпровізацій. Напрацювавши власний концертний матеріал, восени того ж 2007 року відіграли свій перший повноцінний концерт і тоді ж виникла назва дуету "Chess". У 2008 році активно гастролювали Західною Україною. Виступали в арт-клубах, на музичних фестивалях, в театрах, робили власний музичний супровід до вистав, проводили музичні експериментальні перформанси на відкриття різних виставок. 2009 року почали записувати свій дебютний альбом, в який увійшли ті твори, що викристалізувались в період активних імпровізацій та експерименту. 2010 рік почався для "Chess" завершенням роботи над диском.  

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!