Звуки життя
Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької
вул. Лесі Українки, 1LvivLvivUkraine
(032) 235-55-83Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької

Звуки життя

Звуки життя

13 червня 2010, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької (вул. Лесі Українки, 1)

Сайт:
www.zankovetska.com.ua
Пошта:
olesia@zankovetska.com.ua
Телефон для довідок:
+38(032) 235-55-83 

Благодійний концерт.

Олеся Галканова: "Нещодавно я познайомилася з двома прекрасними дітьми з дуже дорослим поглядом. Річ у тім, що дітки від народження нічого не чують, у їхньому світі не має звичних звуків і все довкола вони сприймають через зір, через дотик тощо. Дивлячись на них я подумала, що це велике чудо чути… Чути, як вранці пролітають по трасі машини, як дріботить дощ, як хтось в маршрутці дуже голосно розмовляє по телефону, чути подругу, яка постійно бубонить про заміжжя. А музика… як прекрасно слухати пісню, її історію, насолоджуватись почуттями, що пробуджуються від звуків.

Тому сьогодні Ми звертаємося до Вашого чуття. Почуйте нас і допоможіть Софійці та Юрчикові Вознякам назбирати гроші на складну операцію по відновленню слуху. Кожний Ваш внесок – це крок до музики, до дощу, до шелесту листя, до слова."

У концерті "Звуки життя" братимуть участь: Остап, "Пікардійська Терція", Олесґ Киричук, Лілія Ваврин, балет "Фієста" та Оркестр національного театру ім. М. Заньковецької.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!