"Без Ознак Мистецького Життя"
Арт-кав’ярня "Квартира 35"
вул. Вірменська, 35LvivLvivUkraine
(032) 297-56-12Арт-кав’ярня "Квартира 35"

"Без Ознак Мистецького Життя"

"Без Ознак Мистецького Життя"

31 травня 2010 - 14 червня 2010, 10:00 - 24:00, Арт-кав’ярня "Квартира 35" (вул. Вірменська, 35)

Вартість:
вхід вільний
Сайт:
www.dzyga.com/content/view/63/219/
Телефон для довідок:
+38(032) 297-56-12 

Фотовиставка Ростислава (іf-ro) Шпука.

ЛМГО «Оселя» і МО «Дзиґа» з нагоди другої річниці львівського соціокультурного часопису «Просто Неба», презентують: 

Відкриття фотовиставки «Без Ознак Мистецького Життя», відомого івано-франківського митця Ростислава «If-ro» Шпука.  

В об’єктиві виставки – Тарас Прохасько, Юрій Іздрик, Юрій Андрухович, Володимир Єшкілєв, Софія Андрухович, Олег Гнатів, Мирослав Яремак. Також, у рамках відкриття виставки відбудеться презентація нового 10-го випуску часопису  «Просто Неба» присвяченого темі «Дві України?».

Довідка:

Ростислав Шпук – фотомитець, успішний бізнесмен, літописець «станіславського феномену, оглядач газети «Галицький Кореспондент». Автор фотопроектів «Без Ознак Мистецького Життя» і «300-міліметрове кіно», низки візуалізацій і фотосесій.  Персональні виставки Ростислава були представлені у івано-франківській галереї «Маргінеси» і на Міжнародному фестивалі бездомного мистецтва у м. Цєшин (Польща). Учасник мультимедійного проекту «DrumТиАтр»:Izdryk-Semenchuk-If-ro». Один з найпопулярніших українських блогерів.

«Без Ознак Мистецького Життя»  - фотопроект Ростислава Шпука, ідеєю якого є зображення письменників, художників і музикантів у ролі бездомних.  Участь у проекті взяли Тарас Прохасько, Юрій Іздрик, Юрій Андрухович, Володимир Єшкілєв, Софія Андрухович, Олег Гнатів, Мирослав Яремак. Проект був започаткований у 2009 році.

«Просто неба» – це незалежний вуличний журнал, який продають на вулицях Львова бездомні люди. Метою розповсюдження журналу є залучення до соціальної інтеграції людей, які перебувають у скрутних життєвих  обставинах. Девізом «Просто неба» є «Працювати, не жебракувати». Ми схиляємося до думки, якщо людина взялася продавати журнал, вона прагне насамперед перебудувати своє життя.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!