Всеукраїнський велодень
центр ЛьвоваLvivLvivUkraine

Всеукраїнський велодень

Всеукраїнський велодень

29 травня 2010, 10.00 - 15.00, центр Львова

Вартість:
вхід вільний
Сайт:
www.bikeday.org.ua
Пошта:
team@bikeday.org.ua

Громадська організація Львівський велоклуб за підтримки управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради проведе у Львові акцію «Всеукраїнський велодень».

Учасники велопробігу зберуться о 10:00 на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької. Звідти кілька сотень велосипедистів у супроводі ДАІ здійснять велопробіг за маршрутом: пр. Свободи – пр. Шевченка – вул. Саксаганського – пл. Петрушевича – вул. Зелена – вул. Сихівська – пр. Червоної Калини – вул. Луганська – вул. Стрийська – вул. Сахарова – вул. Коперника – пр. Свободи.

29 травня Всеукраїнський велодень пройде не тільки у Львові, але й у багатьох містах України, зокрема, у Києві, Дніпропетровську, Харкові, Рівному, Запоріжжі, Житомирі, Луцьку, Миколаєві.

Акція має сприяти звільненню вулиць великих міст України від чадних вихлопів і заторів завдяки пересуванню на велосипедах.

Велосипедисти також виступають за створення велосипедних доріжок, які сприятимуть підвищенню безпеки руху на дорогах, за впровадження спеціально обладнаних паркувальних ділянок біля громадських місць, а також за взаємоповагу та дотримання правил дорожнього руху на вулицях українських міст водіями усіх транспортних засобів та пішоходами.

Під час велодня відбудеться багато цікавих заходів, серед яких: велоквест "Таємниці Львівських Двориків" (організатор "ENCOUNTER", місце та час старту – 29 травня 2010 року, площа перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької, реєстрація о 12:00, старт о 12:30), велоперегони "Доганяй-Ка 2010" (організатор "Race'n'Bike" racenbike.com.ua. Велоперегони будуть проводитися на території Брюховицького лісництва 30 травня 2010 року. Старт відбудеться о 10.00).

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!