Концерт акапельного гурту ManSound
Львівська обласна філармонія
вул. Чайковського, 7LvivLvivUkraine
(032) 235-81-36Львівська обласна філармонія

Концерт акапельного гурту ManSound

Концерт акапельного гурту ManSound

5 червня 2010, 19.00 - 22.00, Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)

Вартість:
50 - 140 грн.
Сайт:
www.mansound.com.ua
Телефон для довідок:
+38(032) 272-10-42  +38(032) 235-81-82 

Улюблені хіти, запалюючі ритми, ліричні українські пісні, найкращі джазові стандарти - все це у концерті до 15-річчя гурту.

Київський секстет ManSound існує з 1994 року і на сьогодні є ведучим вокальним брендом України та країн  колишнього СРСР. Постійні учасники міжнародних джазових фестивалів, ManSound – професіонали високого рівня, які отримали  визнання  слухачів і музичних критиків  у всьому світі.

Колектив неодноразово брав участь в Lionel Hampton Jazz Festival (США) та в кращих європейських фестивалях вокальної і джазової музики, в тому числі «Vokal Total» (Мюнхен, Германия) і «Voice Mania» (Відеь, Австрія).

Сольна програма ManSound була з успіхом представлена в Голландії, Італії, Франції, Австрії, Швейцарії, Хорватії, Словенії, Естонії, Литві, Білорусі, Казахстані, Росії і США.

Віртуозне  виконання творів різних жанрів, технічність та артистизм не  залишають сумнівів в тому, що ManSound – одна з найяскравіших вокальних груп сучасності. В репертуарі секстету – популярні джазові стандарти, Gospel і слов’янський фольклор в оригінальних аранжуваннях. Як і більшість вокальних колективів, ManSound  надають перевагу концертним виступам. Гармонійний стрій,  бездоганне виконання, багата темброва палітра, природність і эмоційність – все це  робить ManSound улюбленою групою поціновувачів якісної  вокальної музики у всьому світі.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!