LEVEL 3
Львівський Палац мистецтв
вул. Коперника, 17LvivLvivUkraine
(032) 261-47-33Львівський Палац мистецтв

LEVEL 3

LEVEL 3

23 травня 2010, Львівський Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Сайт:
www.wiz-art.com.ua
Телефон для довідок:
+38(063) 628-67-73 

Програма ІІІ ФЕСТИВАЛЮ WIZ-ART. Короткометражки зі всіх куточків світу.

12:00 - 13:00 - майстерклас "Візуальний досвід світу. Про світові кінофестивалі та їх відкриття" (Олександр Дебич, Київ)

13:00 - 14:30 - SQUARED LOVE (8 фільмів про незвичайні форми любові)

СЕҐАЛ 24' Ювал Шані (Ізраїль) 2009

Спокійне життя Сегала зміниться, коли з’явиться нова непередбачувана можливість. 

Ювал Шані 2006 року вступив в Тель-Авівський університет на кафедру кіно та телебачення, після закінчення школи зі спрямуванням “математика” та“арабістика”. 

НАДУВНА БАБУСЯ! 9' Тельмо Есналь (Іспанія) 2009

Іноді парам, які мають дітей, бракує бабусі… але тільки іноді.

Після роботи над кількома повнометражними фільмами разом з Асієром Альтуною у ролі асистента режисера Тельмо Есналь почав розвивати свій власний перший проект. Останнім часом він працює як головний режисер. 

AD VITAM 8' Матьє Лабайе (Бельгія) 2010

Літню жінку лякає думка про втрату чоловіка...

Матьє Лабайе отримав освіту зі спеціальності "мультиплікатор" в Інституті Святого Луки в місті Льєж і тричі був кандидатом Відділення анімації Національної вищої школи “La Cambre” в Брюсселі. Починаючи з жовтня 2002 року він працює в організації "Camera-etc" (колишня "Caméra Enfants Admis"), бельгійській анімаційній майстерні, в яку діти, підлітки і дорослі приходять для того, щоби за допомогою професіоналів робити власні анімаційні короткометражні фільми. 

SQUARED LOVE 4' Григорій Когос (Україна) 2009

Історія кохання двох клітинок на заштрихованому аркуші паперу. Вони не хотіли бути, як усі інші клітинки, і вирішили втекти туди, де можна бути, ким завгодно. Але доля розділила їх.

Григорій Когос народився у м. Чернівці, займався акторською майстерністю, програмуванням і бив байдики. Під час навчання в інституті почав перші відеоексперименти.

ГРА З АНГЕЛАМИ 12' Йаде Харем Акснес (Норвегія) 2009“Гра з ангелами” –  це теплий і дотепний фільм про смуток і про те, як з ним боротись. Маркусу 8 років, і його батька більше немає серед живих, але Маркусу досі здається, що його тато грає з ним, і через це він – щаслива дитина. 

Йаде Харем Акснес закінчила Університет Бергена, де вона отримала ступінь бакалавра зі спеціальності  теле- та кінорежисура. “Гра з ангелами” – її дебютний фільм як режисера і сценариста.  

ТРЕВІС 4' Деніел Роу (США) 2010

Тревіс розповідає нам про свої відвідини бару на вихідних, які закінчились ревнощами і помстою. 

Деніел Роу у 2007 році закінчив Масачусетський коледж мистецтва і дизайну, спеціальність  “анімація”.  “Тревіс” – його перший післядипломний фільм, який був зроблений на його кухні. 

ВЕЧІРКА 15' Далібор Матаніч (Хорватія) 2009

“Вечірка” – це історія про сонячний, світлий літній день у Вуковарі. Насолоджуючись і проживаючи такий день, майже неможливо повірити, що світло і насолода можуть бути легко знищені. “Вечірка” – друга з шести короткометражок, що розповідають про шість різних частин планети Земля у той самий день. 

Далібор Матаніч закінчив Академію драматичного мистецтва в Загребі, спеціальність –  кіно- та телережисура. Член Європейської кіноакадемії. Він є режисером п’яти повнометражних фільмів і кількох короткометражок, що виграли 15 міжнародних і 25 національних нагород.

ПАРИЖ МОНОПОЛІЯ 19' Антонен Перетятко (Франція) 2010

Сабрінетта, жертва репресії, шукає квартиру. Це тяжка справа, якщо ти тимчасовий працівник, чи ти молодий, чи у тебе погане волосся, або забагато цього, недостатньо того. Несправедливість для одного – це  загроза для всіх. Коли ти використовуєш дошку для гри у монополію для пошуку, очевидно, ти сподіваєшся лише на шанс.

Антонен Перетятко закінчив Національну школу Луї Люм’єра. 

15:00 - 16:30 - НАЗАД У МАЙБУТНЄ (10 фільмів майбутнього)

СТРУКТУРИ 5' Йаспер Куіперс (Нідерланди) 2008

Структура стає архітектурною, а не скульптурною, коли її елементи більше не мають свого пояснення в природі. 

В 2004 році Йаспер Куіперс почав навчання в Академії художніх мистецтв і дизайну св. Йооста. 

СПОГАДИ ПРО ЗАВТРА 29' Пекка Саарі (Фінляндія) 2010

У житті старого Алексі було дві великі любові: його  дружина Саіла і його камера. Після раптової смерті Саіли Алексі отримує шанс взяти участь у радикальному експерименті продовження свого життя на довше, ніж природнє. В 2142 році його спогади, об’єднані у фільм і фотографії, є лише незрозумілими залишками зів’ялих почуттів – як і життя саме по собі.

Пекка Саарі: 2010 – 2005 рр. – Університет прикладних наук Тампере, 2005 – 2001 рр. –  Університет прикладних наук Турку, 1998 – 1995 рр. – Вища мистецька школа.

КАЧКИ ПРОХОДЯТЬ 12' Кольдо Альмандос (Іспанія) 2009

І раптом на екрані проходять качки. 

Кольдо Альмандос народився, плакав, їв, мав нежить, спав, читав комікси, Торребруно, шоу, фільми, Арконада, вчився, був на пляжі, подорожував, собаки, поцілунки, фотографії, друзі, пончики, птахи, ніч, мотоцикл, секс, кінозйомки, радіо, віндсерфінг, хмари, тату, концерти, кохання,  корзина, парасоля, наркотики, розлуки, нещасні випадки, гірська кабіна, борода, близорукість, усмішки, ggk, сиве волосся…

ДЕЩО ВАЖЛИВЕ 7' Жоао Фазенда (Португалія) 2009

Головний герой живе з нав'язливим переконанням, що він має зробити щось важливе. Попри це час минає... 

Жоао Фазенда здобув освіту художника на факультеті художніх мистецтв університету Лісабону. Він працює у сферах ілюстрації, анімації, мультиплікації і живопису. 

ДАВАЙ! 2' Катерина Горностай, Дмитро Красний (Україна) 2009

Найдієвіший, найдешевший антидепресант без побічних ефектів. За власним рецептом, в будь-яких дозах, головне, щоб сусіди не скаржились на шум.

Катерина Горностай, біолог, вчиться. Дмитро Красний, інженер-транспортник, працює. 

ПІД ПРОСТИРАДЛАМИ 3' Люк Вальпот, Жан Руссо (Швейцарія) 2009

Коли вона прокидається поряд з незнайомцем, вона вагається.. Залишатись їй чи йти? Тендітний самоаналіз нового кохання молодої жінки.

Люк Вальпот працює як режисер і оператор з 2000 року. Після навчання в Парижі він  незалежно працював у різних проектах, включно з роботою над ігровими, документальними фільмами, рекламою та великою кількістю короткометражних фільмів. Окрім різних проектів, він також працює над своїм першим повнометражним фільмом. Жан Руссо працює монтажером з 2001 року, а також знімає фільми. "Під простирадлами" - його одиннадцятий фільм.

FARD 13' Давід Алапон, Луіс Брічено (Франція) 2009

Здається, у найближчому майбутньому світ буде функціонувати ефективно і все буде під контролем...

Давід Алапон навчався в школі "Ensad" (Париж), спеціальність  - "розкадровка/ілюстрація". Луіс Брічено отримав нагороду за свій перший фільм на фестивалі в Аннесі в 2000 році. 

САМЕ НЕБО 12' Ґопал Дутта (Великобританія) 2009

Паула – 11-річна дівчинка, яка грається з бандою хлопців в лісах останнього літа перед переходом у середню школу. Її відданість піддається випробуванню, коли у неї виникає цікавість до слабкого Роба, якого ображає лідер банди – Філ.

Ґопал Дутта  зняв два інші короткометражні фільми у компаніях “ScreenYorkshire” та “UK Film Council”. Він також пише сценарій до повнометражного фільму, використовуючи індійські фольклорні мотиви як основу для сучасної британської трагедії. 

БЛАКИТНА ДУША 4' Юлія Ґромская (Італія) 2009

Перехрестя блакитних мрій, місце зустрічі для чистої і прозорої душі. 

Юлія Ґромская народилась у Харкові. Після отримання диплому з філології вона навчалась у місцевому мистецькому ліцеї. В 2005 році вона отримала досвід роботи на анімаційному фестивалі “Крок”, 2006 року переїхала до Італії і почала працювати як аніматор та ілюстратор. “Блакитна душа” – її перший фільм.

ХЛОПЧИК НА БАЛКОНІ 9' Пілар Паломеро (Іспанія) 2009

Хлопчик на балконі, бідний хлопчик на балконі, це історія про хлопчика на балконі. Його провина в тому, що в нього великі вуха. Його погана звичка – пхати свого носа туди, куди не треба. 

Пілар Паломеро – бакалавр іспанської філології університету Сарагоси. Закінчила ECAM (Мадридська школа кінематографії і комунікації), спеціальність “операторська майстерність”. Після того, як Пілар зняла як оператор більше 50-ти короткометражних фільмів на своїй кафедрі, вона дебютувала як режисер у 2005 році короткометражним фільмом “Сходи сонця”, який отримав призи на фестивалях. Фільм “Хлопчик на балконі” – її друга короткометражка. 

17:00 - 18:30 - ФІНЛЯНДІЯ (4 найоригінальніші фільми молодих фінських режисерів)

УСВАПУРО В ЗАБУТТІ 33' Юкка Відґрен (Фінляндія) 2009

Фантастика/драма про безсмертне створіння, яке було забуте світом. Живучи у мансарді старого житлового будинку, герой проводить безкінечні дні, намагаючись знайти спосіб закінчити своє життя.

Юкка Відґрен здебільшого працював над рекламними роликами та короткометражними фільмами. Він студент 4 року навчання в Університеті прикладних наук, м. Оулу, Фінляндія. 

HANASAARI A 15' Ханнес Вартіаінен, Пекка Веікколаінен (Фінляндія2009

Фільм про зміну міського ландшафту Гельсінкі і останні дні функціонування вугільної електростанції. Старе промислове середовище руйнується, щоб звільнити місце для сучасних житлових кварталів.  

ПСИХІЧНО ГЛАДКИЙ 16' Антті Хеіккі Песонен (Фінляндія) 2008

Самі – молодий несміливий хлопець, котрий не може навіть наблизитись до протилежної статі. Після незвичайної зустрічі в туалеті з дівчиною, яку звуть Міра, він безнадійно закохується. Чи матиме він мужність сказати їй, що він її кохає, поки не пізно? Фільм – драматична комедія зі свіжим поглядом на робочий клас у передмістях Гельсінкі, Фінляндія. 

Антті Хеіккі Песонен вивчав режисуру в Університеті мистецтва та дизайну Гельсінкі (UIAH), у Школі кінофільмів, телебачення та дизайну. 

ПОДОРОЖ НА ПОВІТРЯНІЙ КУЛІ 15' Йонас Кукконен (Фінляндія) 2009

Вікі і Беніта – дві жіночки похилого віку, які щотижня бавляться у бінго. Одразу після того, як вони виграють гран-прі, на них чекає спільна з відомим поетом і улюбленцем жінок подорож на повітряній кулі, і тоді речі починають затуманюватись.

Йонас Кукконен вивчав кінорежисуру в Університеті мистецтва та дизайну Гельсінкі (UIAH), у Школі кінофільмів, телебачення та дизайну.  Також він отримав диплом піаніста в Академії Сібеліуса в Гельсінкі. 

19:00 - 21:00 - ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ, ПОКАЗ ФІЛЬМІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ
(офіційне закриття фестивалю, оголошення рішення журі, нагородження переможців)

22:00 - FINNISH PARTY @ DJ Club

Вартість входу на весь фестиваль - 99 грн (за 4 дні, протягом яких відбудеться 13 різних кіносеансів), 30 грн. - на один день на вибір. Кількість квитків обмежена!

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!