LEVEL 2
Львівський Палац мистецтв
вул. Коперника, 17LvivLvivUkraine
(032) 261-47-33Львівський Палац мистецтв

LEVEL 2

LEVEL 2

22 травня 2010, Львівський Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Сайт:
www.wiz-art.com.ua
Телефон для довідок:
+38(063) 628-67-73 

Програма ІІІ ФЕСТИВАЛЮ WIZ-ART. Короткометражки зі всіх куточків світу.

12:00 - 13:00 - майстерклас з віджеїнгу і відеокомпозитингу (Олександр Куява, Костянтин Крижалов, Lime Art Group)

13:00 - 14:30 - НАЙКРАЩІ ФІЛЬМИ ФЕСТИВАЛІВ-ПАРТНЕРІВ

BEGINNING International Student Film Festival (Russia) презентує:

ЕХО 14’ Маґнус фон Хорн (Польща) 2009

Двоє хлопців вбили молоду дівчину. Через відтворення злочину вони знову переживають брутальний злочин, який вчинили…

ПОКОЇВКА 23’ Анн Холмґрен (Норвегія) 2008

Молодий чоловік прибуває в готель на маленькому острові. Він спілкується зі старшою пані, яка працює в готелі покоївкою. Виявляється, що у них є спільне минуле…

A CORTO DI DONNE International Women Directors Film Festival (Italy)презентує:

A'MARE  15' Мартіна Аматі (Італія) 2008

Андреа і Феліче – двоє дітей, центром всесвіту яких є море. Одного дня на риболовлі їхнє звичайне рутине життя переривається, коли щось раптово з’являється з-під води. Чи витримає їхня дружба бурхливі пригоди, які на них чекають?

Мартіна Аматі навчалась на відділі декорації в Академії образотворчого мистецтва Брери в Мілані.

МОНОХРОМ 13’Франческа Стааш (Італія) 2007

“Монохром” - це історія про Томазо, 10-річну проблематичну дитину, і Сару, його уявну маленьку подругу. У Томазо немає друзів, відсутній батько і мама, якої постійно немає вдома і вона зайнята щоденними проблемами. Дружба Сари допомагає йому боротись проти самотності та ворожого оточення в школі. Коли Сара зникає, він знову зазнає травми, наштовхнувшись на те, що дійсно сталось. 

Франческа Стааш отримала освіту в Лондонській кіношколі за спеціальністю“мистецтво і техніка кіновиробництва”. 

EARLY MELONS International Student Film Festival (Slovakia) презентує:

ВІЛЬЯМ 7’ Вероніка Обертова (Словаччина) 2009

Історія про Віліама, який живе своїм власним намальованим життям замість реального. Дитяча розвага перетворюється у проблему, проблема стає вирішенням. Але жодне рішення не є ідеальним… 

Вероніка Обертова народилась 1984 року, навчалась в Академії прикладного мистецтва та дизайну в Братислава, Словаччина.

ПОСЕРЕДНИК 25’ Драґомір Шолев (Болгарія) 2008

Історія про хлопчика, який живе між сім’ями своїх розлучених батьків. Хоча в нього дві домівки, хлопчик не може знайти місця для свого ровера – одна з квартир надто мала, а інша – надто чиста. Хлопчик вигадує історію про те, що його виганяють зі школи. У пустому офісі директора у нього є шанс хоча би деякий час побачити своїх батьків разом. 

Драгомір Шолев народився 1977 року у Софії, Болгарія. Закінчив Національну академію кіно та драми, свій перший короткометражний фільм зняв у 2000 році, зараз на його рахунку є ще кілька

15:00 - 16:30 - LIFE IS A VIDEOGAME(8 фільмів про реальну віртуальність)

SMOLIK 8' Крістіано Моурато (Португалія) 2009

Відійшовши далеко від прозаїчної оповіді, крізь історію двох характерів в конфронтації кожен може спостерігати за рухом як за персональним виявленням почуттів. Це робота з ідеєю перформенсу / сучасного танцю і абстракції емоцій, і про те, як зібрати все за допомогою анімації. Тут виявлення проходить поза простими жестами, будівництвом психологічних стосунків крізь поезію руху.

Крістіано Моурато, натхненний чудовою роботою Хосе Мігеля Рібейро “Підозрюваний”, розпочав навчання у сфері анімації на курсах CITEN – CalousteGulbenkian Foundation в 2004 році.

ДЕНЬ ЖИТТЯ 18' Джун Квок (Гонконг) 2008

Кожного дня зранку вона прокидається. Щодня вона тяжко працює. Для неї день –як життя, але вона продовжує жити…

Джун Квок зараз на 2-ому році навчання  в теле- та кіношколі Гонконгської академії драматичного мистецтва (спеціальність “режисура”). Фільм “День життя” - курсова робота режисера. 

ВІДЕОГРА: ПОВТОРЮВАНИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ 2' Донато Сансоне (Італія)2009

“Відеогра” –це історія без сюжету, вона починається з бійки і закінчується відрізаною головою.

БАБЦЯ ПОЇХАЛА 18' Томаш Юркєвіч (Польща) 2009

Юрек, 16-річний сільський хлопець, має проблеми у літній школі – він постійно бреше. Скоро його здатність викручуватись стане йому в пригоді. Після того, як його бабуся, з якою він знаходиться у близьких стосунках, потрапляє у лікарню, Юрек зіштовхується зі своїм батьком-алкоголіком. Це історія про мрії і примирення.

Томаш Юркєвіч закінчив кафедру кіно та медіа Ягеллонського університету в Кракові, а також режисуру в університеті Сілезїі, кафедру радіо та телебачення ім. Кшиштофа Кєсльовського. 

BELLEVILLE 5' Паскаль Ґійон (Німеччина, Франція) 2009

Стара гонча собака шкутильгає по цвинтару, жінка-прачка з головою павича тягне купу брудної білизни, і дуже релігійна вівця, що молилась Ісусу, раптом починає молитись зображенню самозакоханого нарциса. “Belleville” – фільм про частково дивних людей, які зустрічаються всередині і назовні своїх специфічних контекстів.

Паскаль Ґійон вивчала візуальну комунікацію і живопис в Гамбурзькому університеті прикладних наук і на віллі “Арсон” у Франції. “Belleville” – її дипломний фільм і її перша анімаційна короткометражка. 

LEERFAHRT 20' Матіс Буркхардт (Німеччина2009

Безробітний актор з’являється знову і знову у нових ролях як контролер у метро, ним керує потреба перевтілитися в іншого персонажа. Врешті він  досягає своєї мети, але не без того, аби заплатити високу ціну. Трагікомедія про пошук ролі у суспільстві.

Матіс Буркхардт з 2007 року є студентом Бойтського університету прикладної науки в Берліні, спеціальність “аудіовізуальні медіа (операторська майстерність)”.

ПОППІ 11' Джеймс Каннінґхем (Нова Зеландія) 2009

Історія "Поппі" розповідає про події на французькому західному фронті під час Першої світової війни, двоє новозеландських солдатів опинились в пастці за межами ворожої лінії. Вони знаходять дитину в брудному рові, що лежала під своїми мертвими батьками. Один з чоловіків хоче врятувати її - інший ні. Основане на реальній історії, оповідання "Поппі" було написане правнуком одного з цих солдатів. 

Джеймс Каннінґхем отримав ступінь бакалавра фотосправи і магістра цифрової анімації у Школі художніх мистецтв “Elam” (Окленд, Нова Зеландія). Нещодавно Джеймс став керівником курсів 3D в Школі медіадизайну, початкової анімації і візуальних ефектів. Він працював над візуальними ефектами у сфері реклами на місцевих і міжнародних телеканалах, був технічним режисером“Володаря кілець” у компанії “Weta Digital Ltd.”.

ПАНІКА З БЕЗГЛУЗДОЮ СМЕРТЮ 15' Рубін Стейн (Іспанія2009

Тома переслідує параноя безглуздої смерті. З трагічного випуску новин починається дивна подорож крізь страх, кохання і долю.

Рубін Стейн – інженер у галузі зображення і звуку, отримав ступінь у кіномистецтві в Університеті Саламанки. “Паніка з безглуздою смертю” –  це його перший фільм на 35-мм плівці.

17:00 - 18:30 - ДРУЖИНИ І КОХАНКИ (7 фільмів про солодку пристрасть і вірну любов)

ДРУЖИНИ І КОХАНКИ 30' Еві Ґольдбрюннер, Йоахім Дольхопф (Німеччина)2009

Діна і Джудіт – “дружини футболістів” у берлінському футбольному клубі. По суботах вони дивляться, як їхні чоловіки грають в футбол, і крім цього їм більше нема чим зайнятись. 

Еві Ґольдбрюннер вивчала швидке викладання в Університеті Мюнхена і працювала журналістом-фрілансером. В 2002-2009 рр. вона вивчала драматургію у кіношколі “HFF Konrad Wolf“ в Потсдамі, під час якого реалізувала кілька проектів як (спів-) режисер. 

Йоахім Дольхопф вивчав німецьку мову, історію і соціологію в Університеті Мюнхена,а також режисуру в Університеті кіно та телебачення у Потсдамі. 

МАЛЬБАН 8' Елоді Буедек (Франція) 2008

Молода дівчина, Клод, проводить свої канікули разом з мамою і братом у їхньому будиночку на пляжі. Одного вечора приїжджає незнайомець. Він орнітолог, який шукає острів птахів, який так часто згадував у своїх оповіданнях батько Клод. 

Елоді Буедек навчалась в Національній школі прикладного мистецтва, де вона створила свою першу роботу “de là à là”. Спершу вона працювала ілюстратором, потім зайнялась режисурою власного короткометражного фільму “Малбан”(2008). Власний світ Елоді знаходиться десь між реальністю і уявним світом, і він завжди набуває нових форм.

БІЖІТЬ, БАБЦЮ, БІЖІТЬ! 4' Ніколаус фон Утманн (Німеччина) 2009

Гарний ранок. Мила бабуся збирається годувати качок зі свого улюбленого на ставку місця. Перед тим, як вона досягає пункту призначення, її обганяє місіс Мессала, самовдоволена і зарозуміла карга. Очевидно, вона хоче дістатись до лавочки на ставку першою!

“Біжіть, бабцю, біжіть!” – п’ятий короткометражний фільм Ніколауса фон Утманна, але перший у ряді коротших за 5 хв. і без жодного діалогу. Ніколаус фон Утманн також працює над своїм першим повнометражним фільмом, рок-н-рольним романом з незвичайним героєм.

ЛЕГКІСТЬ 15' Люсія дель Ріо (Іспанія) 2010

Софія, яка хоче стати режисером сімейних фільмів, скоро дізнається, що її старша сестра Лола хоче стати метеликом і “жити за подувом вітру”.

Люсія дель Ріо закінчила економіку і бізнес, драматичне мистецтво, режисуру і сценаристику.

ЖОВТИЙ КОНВЕРТ 9' Дельфіне Ерман (Бельгія) 2008

Анна живе сама зі своїм псом. Одного дня між рекламними листівками вона знаходить великий жовтий конверт з листом всередині, в якому їй пропонують по каталогу замовити свого ідеального чоловіка.

Дельфіне Ерман вивчала мистецтво анімації на кафедрі анімації національної школи “La Cambre” у Брюселі. З 2006 року вона працює у “Camera-etc (ex CaméraEnfants Admis)”, бельгійській анімаційній майстерні, де діти, підлітки і дорослі роблять короткометражні анімації з допомогою професіоналів. 

СТАЛЕВІ БУДИНКИ 10' Ева Вебер (Великобританія) 2008

Поетичне дослідження пам’яті і втрат, “Сталеві будинки” - це погляд у світ складових приміщень, який відкриває заховані скарби та секрети за закритими дверима. 

Родом з Німеччини, Ева Вебер живе і працює в Лондоні, знімає ігрові та документальні фільми. 

НЕ МОЖУ ПРИПИНИТИ БІГ 13' Ян Болендер (Німеччина) 2009

Марі – менеджер-консультант. Гнучкість, офіційність і потреба виступати перед публікою впливають на її стиль життя, в якому немає місця для особистого щастя чи дружби і лише коли вона зустрічає простодушну Емілію, вона відчайдушно намагається змінити свій світ.

Ян Болендер. З 2008 року він є аспірантом відділу режисури Гамбурзької медіашколи. 

19:00 - 21:00 - GIRL POWER (10 фільмів найталановитіших молодих жінок-режисерів)

ЧОЛОВІК, ЯКИЙ СПАВ 12' Інес Седан (Франція) 2009

Софія живе зі своїм чоловіком і дуже його любить. Але він весь час спить; Софія мусить визнати, що можливо, він ніколи не прокинеться…

Інес Седан вивчала художнє мистецтво і у 1995 році закінчила Мистецьку школу “Francisco A. de Santo”, спеціальність “художнє мистецтво”. В 1996-1998 рр. вона вивчала кінематограф в Національному університеті, а також анімацію в Кіноінституті Буенос-Айресу. З 1999 року вона працювала у Франції як 2D і 3D аніматор.

НОВЕНЬКИЙ ПОЛЯК 30' Дорота Лампарска (Польща) 2009

У пари середнього віку народився довгоочікуваний син. Вражені цим дивом, батьки хочуть дати своїй дитині особливе ім’я. Вони обирають контроверсивне ім’я, яке викликає релігійні асоціації. В цій сім’ї є також підлітки-близнючки, які дорослішають з цікавими поглядами на свою жіночність, що проявляється. 

Дорота Лампарска – режисерка, сценаристка, закінчила Університет Сілезії, відділ радіо та телебачення в Катовіце. 

УТОПІЯ 7' Естела Еступінья Ґарсія (Німеччина) 2009

Ви ніколи не задоволені тим, що вже маєте, і в прагненні досягти досконалості втрачаєте це. Фільм з образами нового суспільства „Neue Heimat“. Він розповідає провідстеження мрії про досконалість, яка стає утопією.

Естела Еступінья Ґарсіа навчається на магістерському курсі кіно і цифрового відео в “HFbk“ в Гамбурзі, Німеччина.

ЕЛЕКТРИК 14' Мііна Алайарві (Фінляндія / Великобританія) 2009

“Електрик” - це історія про працівника тюрми, Марвіна, який все життя страчує злочинців на електричному стільці і раптом стає безробітним, коли уряд вирішує заборонити смертну кару. Незвичайна професія Марвіна стає нелегальною. Безробіття стає великим проваллям у його житті, він не знає, як продовжувати жити. Йому треба знайти новий шлях для застосування своїх виняткових здібностей, які полягають у тому, що йому не погано, якщо люди помирають. 

Мііна Алайарві переїхала в Тампере вивчати операторську майстерність в Університеті прикладних наук Тампере (ТАМК) – Школа мистецтва і медій.

ЮЛІЯ 6' Антуан Ардітті (Франція) 2009

Юлія раптово зникає зі своєї кухні. Серія абсурдних подій приведуть до того, що вона знайде своє кохання…

Антуан Ардітті вивчав анімацію в університеті “Supinfocom”. У 2003-2007 році він працював вільним дизайнером і режисером реклам на телешоу. 2008 року він почав роботу над анімацією “Юлія”.

ПЛАСТИК І СКЛО 9' Тесса Йооссе (Франція) 2009

На переробній фабриці на півночі Франції машини танцюють, робітники гуртуються у пісні, а водії вантажівок створюють майже балет. Фільм показує процес переробки  за допомогою вражаючих машин і вручну. Ми чуємо шум, який супроводжує цей процес. З часом фабричний шум перетворюється на ритм, і водій вантажівки починає співати пісню для своєї любові. Він хоче своїми руками побудувати острів з матеріалами, де вони можуть бути разом, щоб “розібратись у всьому”.

Після вивчення скульптури і мистецтва відеоінсталяції Тесса Йооссе повільно перейшла на музичний театр і оперу, створила багато сценічних інсталяцій і фільмів. Бажання створювати власні музичні композиції і звуковий дизайн привели Йооссе до незалежного кіно.

МІСТ ЖИТТЯ 6' Анґела Штеффен (Німеччина) 2009

Маленька дівчинка знаходить цілий світ всередині листочка. 

В 2001-2002 роках Анґела Штеффен вивчала анімацію в Школі анімації в Гамбурзі, потім - в Інституті анімації, Кіноакадемії міста Баден-Вюртемберг, яку вона закінчила в 2009 році.

ОЛЕНЬ 14' Терезе Андрен (Швеція2009

Вибаглива парочка, Аксель і Фредріка, по дорозі на вечірку збивають оленя. Тварина втікає в ліс. Переслідуючи оленя, Аксель і Фредріка знаходять не лише вмираючу тварину, вони віднаходять шлях до чогось природного і одне до одного.

Терезе Андрен написала кілька сценаріїв та зняла кілька короткометражних фільмів, вона режисер музичних кліпів, також працювала фотографом у Нью-Йорку та Стокгольмі. Зараз вона вчиться режисурі в Драматичному інституті у Стокгольмі. 

ЗАКОХАНІ 4' Анна Смолій (Україна) 2009

Фільм оживає картиною бельгійського художника Рене Маґрітта. Фільм демонструє, що необхідно зробити чоловіку для того, щоб отримати поцілунок жінки.

Анна Смолій народилась в Києві, навчається в КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, є автором 3-ох короткометражних фільмів.

БЛУДНИЙ СИН 9' Мілла Нюбондас (Фінляндія) 2009

Після років подорожей Адріан приїжджає на татів день народження, але почуває себе зайвим. Завдяки своєму подарункові для тата він знову налагоджує контакт з сім’єю. 

Мілла Нюбондас закінчила Академію мистецтв в м. Турку (кафедра анімації) у лютому 2009 року. “Блудний син” – її дипломна робота.

22:00 - GIRL POWER PARTY @ POZITIFF CLUB

VJ Anna Klara (Швеція), DJ T-One + videoset by WIZ-ART (videoclips of electroclash & pop-punk girl-bands)

Вартість входу на весь фестиваль - 99 грн (за 4 дні, протягом яких відбудеться 13 різних кіносеансів), 30 грн. - на один день на вибір. Кількість квитків обмежена!

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!