Проект "Вихідні верхи"
вул. Стрийській, 119LvivLvivUkraine

Проект "Вихідні верхи"

Проект "Вихідні верхи"

15 травня 2010, 11.00 - 17.00, вул. Стрийській, 119

Вартість:
вхід вільний
Пошта:
promo@artcenter.lviv.ua
Телефон для довідок:
+38(063) 563-88-07 

Сьогоденний Львів пропонує чимало яскравих розваг на уїк-енд, але щоб гарантовано отримати заряд позитиву на весь робочий тиждень пропонуємо відкласти справи – і на коня! Грація, витонченість і досконалість цього творіння природи невимушено робить ваші думки виваженішими, а наміри – благороднішими.

Доречним буде згадати, що сам процес верхової їзди є справою не тільки захопливою й цікавою, а ще й неймовірно корисною! Винайдена навіть методика лікування - іпотерапія (від грецького «hippos» - кінь) - метод лікування, заснований на взаємодії людини з конем.

Випробувати це на собі пропонує кінно-спортивна база "Буревісник", яка гостинно відкриває свої двері у суботу, 15 травня. Для Вас:  

11.00 - 13.00 - Безкоштовна  верхова їзда для дітей;

13.00 -14.00 - Цікава  інформація: як доглядати за конем;

12.00 - Показові  змагання з подолання перешкод  верхи   (конкур) ;                                                                                               

12.00 - 17.00 - Мистецька  акція від львівських художників - пленер на кінну тематику. 

Територія бази цього дня перетвориться  на величезну майстерню під відкритим небом, де художники, скульптори та фотографи працюватимуть протягом дня, щоб відобразити побачене у своїх витворах.

"У пленері візьмуть участь більше 15 митців. І вже 19 липня у Львівському Палаці Мистецтв відкриється виставка, приурочена проведеному пленеру. Невдовзі буде видано кінний календар, куди увійдуть  найвиразніші роботи" - зазначають організатори.

Основною  метою проекту є розвиток та популяризація  кінного спорту у Львові. Саме тому досвідчені інструктори "Буревісника" радо погодились провести майстер-класи з верхової їзди для підлітків, з можливістю виявлення у них бажання до професійної спортивної кар’єр.

Інформація з прес-релізу організаторів

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!