"Тихі вечорИ"
Львівський Палац мистецтв
вул. Коперника, 17LvivLvivUkraine
(032) 261-47-33Львівський Палац мистецтв

"Тихі вечорИ"

"Тихі вечорИ"

14 травня 2010 - 11 червня 2010, початок о 19:00, Львівський Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Сайт:
www.festyval.com
Пошта:
tyhofestival@gmail.com

Проект започаткованй Фестивалем акустичної музики "Тихо! Unplugged in Lviv".

Кожної п’ятниці, розпочинаючи вже з травня, у Львівському Палаці Мистецтв відбуватимуться унікальні концерти, на яких глядачі матимуть змогу зануритися в інтимну магію живої акустичної (і не тільки) музики.

Львівський слухач матиме змогу наново відкрити для себе гурти, що музикуючи у різних стилістиках, намагатимуться відкривати глибинну душу живої музики аби створити атмосферу інтимного спілкування зі слухачем.

Акустичний музичний концерт не можна сфальшувати і не можна зімітувати, тому такі виступи мають легкість та неповторну безпосередність, які дозволяють музикантам відкрити ніжними емоціями серце кожного слухача у залі та донести до нього, через цю близкість, душевність і смислове наповнення пісень. Через нові творчі пошуки та залучення додаткових інструментів, музиканти дарують нове народження пісням, оголюючи справжню недоторкану душу музики.

Ініціатива "Тихі вечорИ" покликана стати поштовхом для гуртів до вдосконалення музичної майстерності та створення цілком нових оригінальних «тихих» програм. Отож, вже у найближчі тижні нас чекають свіжі інтерпретації музичного доробку, прем’єри нових пісень, неочікувані склади музикантів, майстерні інструменталісти, непересічні творчі експерименти.

Більше того відбуватиметься професійний аудіозапис виступів з метою видання концертних платівок, а за результатами активності слухачів буде здійснюватись відбір гуртів до участі у фестивалі "ТИХО! Unplugged in Lviv", який пройде восени у львівській опері. Спробувати себе на сцені «Тихих Вечорів» зможуть також музиканти-початківці (просимо зголошуватись).

Календар концертів на найближчі тижні:

14 травня: Щастя (Київ), Nameless (Тернопіль)
21 травня: Immago, Robespierre Cardin, Isha Hipster
28 травня: Ті, що падають вгору (Тернопіль), Годо
4 червня: 4ерВоНе, Houston, Dracula Drops D
11 червня: Татош Банда, Тарасова Ніч

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!