"Експресіонізм" зі Львова"
Галерея сучасного мистецтва "Зелена канапа"
вул. Вірменська, 7LvivLvivUkraine
(032) 235-75-49Галерея сучасного мистецтва "Зелена канапа"

"Експресіонізм" зі Львова"

"Експресіонізм" зі Львова"

27 квiтня 2010 - 16 травня 2010, з 11.00 до 18.00, крім понеділка, Галерея сучасного мистецтва "Зелена канапа" (вул. Вірменська, 7)

Сайт:
www.artgreensofa.com
Пошта:
artgreensofa@bigmir.net
Телефон для довідок:
+38(032) 235-75-49  +38(032) 243-70-23 

Персональна виставка Михайла Демцю.

Сучасне мистецтво, чи скоріше "контемпорарі арт", в суті своїй космополітичне. Виставка арт-рупи молодих художників в Амстердамі, нічим не відрізняється від виставки групи українських художників у Львові. Ми радіємо, що вже європеїзовані. Це ж добре. Та все ж таки... В тому ж Амстердамі ми жадібно шукаємо те, що характерне лиш для Нідерландів, аби познайомитись з новим. Напевно, іноземець в Україні також шукає українського. Львівський художник Михайло Демцю повністю задовольнить подібну потребу.

Михайло Демцю – найяскравіший представник національного, ба навіть, львівського живопису. Уродженець Прикарпаття, випускник Львівського державного училища декоративного та ужиткового мистецтва імені Труша, продовжувач школи Михайла Мороза і Олекси Новаківського – Демцю пропонує поціновувачам мистецтва чисті кольори традиційної вишивки – червоний, жовто-зелений та гарячо-жовтий, декоративно-площинне трактування об’єктів, на манер Бойчукістів, експресивний танець мазка під запальну гуцульську коломийку. Від такого колориту у європейців голова іде обертом і на чисельних виставках слова захоплення звучать в унісон : "Оце - Україна!" Недарма ж Михайло Демцю заслужив звання народного художника України.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!