Концерт гурту Lela Brasil Project
Picasso
вул. Зелена, 88LvivLvivUkraine
(032) 275-32-72Picasso

Концерт гурту Lela Brasil Project

Концерт гурту Lela Brasil Project

27 квiтня 2010, 20.00 - 23.00, Picasso (вул. Зелена, 88)

Вартість:
80 грн. - попередній продаж, 100 грн. - в день концерту
Сайт:
www.picasso.lviv.ua
Пошта:
picassojazzhall@gmail.com
Телефон для довідок:
+38(032) 275-32-72 

Виступ Lela Brasil Project - це захоплюючі ритми бразильської музики, це сум та мелодійність вірменських наспівів, це свобода творчості людей, які знайшли взаєморозуміння. Слухач не залишиться байдужим до магічних голосів та ритмів вірменської частини виступу, де гармонійно поєднується стародавні вірменські пісні з сучасним європейським джазом.

За плечима  у групи Lela Brasil Project участь в престижних джазових фестивалях («Джаз Коктебель – 2008», «Київські літні музичні вечори» 2008-2009рр.) та конкурсах, власні проекти та дискографія, активна концертна діяльність і виступи в клубах Києва, Харкова, Запоріжжя, Чернігова. В репертуарі групи пісни A. C. Jobim, I. Lins, C. Veloso, T.Maria та інших відомих композиторів.  

Lela Brasil Project об’єднав музикантів з яскравою творчою біографією. Кожен учасник колективу  має свій власний творчий доробок, авторську музику, багаточисленні проекти, виступи на джазових фестивалях, конкурсах, співпрацю з відомими музикантами з України та ззакордону.

Лаура Мартиросян (вокал) – натхненник створення проекту, яскрава молода виконавиця, композитор, переможець Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів молодих композиторів. Студентка 4-ого курсу Київського Інституту Музики ім. Р. М. Гліера. 
 
Крістіна Мартиросян (вокал) – харизматична виконавиця, композитор лауреат та переможець Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів молодих вокалістів. Випускниця Київського Інституту Музики ім. Р. М. Гліера. 

Олександр Тєлєпньов (труба) – перспективний талановитий молодий музикант. Прихильник Фредді Хабарда. Грав та гастролював з дитячим джазовим оркестром ім. А. Гебеля. Студент 1-ого курсу Київського Інституту Музики ім. Р. М. Гліера. 

Віктор «ZEDAN» Павелко (тенор-саксофон) – талановитий представник нового покоління джазових музикантів, який пройшов чудову школу у кращих молодіжних бендах країни таких як - Little Band Academy, Біг-Бенд А. Гебеля. Працює з відомими музикантами в проекті Glier School Jazz Band. 
 
Наталя Лєбєдєва (клавішні) – відома українська джазова піаністка, композитор, педагог, учасник міжнародних джазових фестивалів, бенд-лідер групи «Night Groove», власного тріо, співпрацює з проектом «Kaktus Fresh», квінтетом А. Фантаєва, Валентайн Квінтетом, групою О. Войченко та С. Капелюшка. Виступала з такими виконавцями як - Eric Marienthal, Lew Soloff, Cafe Da Silva та іншими. 
 
Ілля Алабужев (бас-гітара) – поважний та відомий музикант, володіє чудовим «саундом», талановитий композитор, аранжувальник, учасник різноманітних музичних проектів та лауреат конкурсу «ДоДж - 2009». 
 
Алекс Фантаєв (ударні) – один з найбільш відомих та популярних джазових барабанщиків країни. З ударними працює цікаво та компетентно практично у будь-якому стилі від латиноамериканської музики до фрі-джазу, окрім того чудово володіє автентичною перкусією. Працює в групах Night Groove, Er.J.Orchestra, Solomin Band, Київ Арт Ансамбль, Валентайн Квінтет, Квінтет «Дудко». Виступав з такими виконавцями як - Cafe Da Silva, Marek Balata, Eric Marienthal, Lew Soloff, Marc Soskin, Francois Jeanneau, Kenny "Blues Boss" Wayne, Erich Kleinschuster, Земфіра, Леонід Пташка, Аркадій Шилклопер. 
 
Євгеній Стеценко (перкусія)
 – дуже емоційний музикант, який грунтовно вивчає латиноамериканську культуру та свій інструмент. Постійний учасник відомих груп «A Banda Brasil» та «Ruta Latina». 
 

Клуб  «Пікассо»  запрошує на джаз з відтінком вірменського суму та шалених бразильських ритмів від Lela Brasil Project!

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!