За двома зайцями
Перший український театр для дітей та юнацтва
вул. Гнатюка, 11LvivLvivUkraine
(032) 272-68-41Перший український театр для дітей та юнацтва

За двома зайцями

За двома зайцями

29 квiтня 2010, початок о 16:00, Перший український театр для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11)

Сайт:
nashteatr.lviv.ua
Пошта:
teatruw4e@gmail.com
Телефон для довідок:
+38(032) 272-68-41  +38(032) 272-78-10 

Прем'єра! Музична комедія на 2 дії.

Залицяння на два фронти "промотаного цилюрника" Свирида Петровича Голохвостого та велика любов ("штоб як смола кипєла") до нього "чаплі, жаби кислоокої" Проні Прокопівни Сірко, яка "в пенціонє всє науки проізошла" - вся ця історія добре знана не одному поколінню глядачів, цитати з п'єси та фільму давно вже стали крилатими висловами та пішли гуляти в народ, а згаданим персонажам - напевне таки найбільш відомим зі всієї української драматургії - навіть встановлено пам'ятник на Андріївському узвозі у Києві.

Вперше п'єса була поставлена трупою Старицького в Києві 4 листопада 1883 року.

Безумовно, всі пам'ятають знамениту екранізацію 1961 року з Олегом Борисовим та Маргаритою Кринициною у головних ролях. Не зайве згадати, що роль Химки у ній зіграла наша землячка Таїсія Литвиненко, нині народна артистка України, прима львівського Національного академічного театру ім. М. Заньковецької.

І, нарешті, кому як не театру для дітей та юнацтва підхопити цю "заячу" естафету? Дарма, що п'єса написана майже 130 років тому - в наш час повального "гламуру" та претензійного кітчу вона стає чимраз актуальнішою.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!