Парад наречених
ЛьвівLvivLvivUkraine

Парад наречених

Парад наречених

8 травня 2010, 14:00, Львів

Вартість:
вхід вільний
Сайт:
www.walkbride.com
Пошта:
parad.narechenyh@gmail.com

У Параді Наречених може взяти участь будь-яка жінка, дівчина чи дівчинка у весільному вбранні!

На Параді у Львові серед учасниць вперше буде обрана пані наречена Львова 2010. Ця наречена стане символом цьогорічного параду, а також першою нареченою Львова.

Крім того, на Параді будуть обрані наречені в традиційних номінаціях - наймолодша, навідважніша, найоригінальніша та інші. Учасниці заходу матимуть змогу розважитись досхочу, наприклад, найвідчайдушніші наречені зможуть взяти участь у боях тортами. Але участь у цьому конкурсі буде лише за бажанням! Тож не бійтеся, що вас обтраскають! Все буде цивілізовано!

«Парад Наречених дає змогу жінкам одягати весільну сукню щороку. І не важливо, чи одружені вони, чи ні. Для одружених – це змога згадати свій найкращий день у житті, для неодружених – це можливість стати нареченою, не одружуючись, а до шлюбу підійти виважено і не виходити заміж заради того, щоб одягти весільну сукню. Для цього можна прийти на Парад», - коментує організатор Параду Наречених в Україні Дмитро Гломбінський.

Зареєструйтеся на сайті та відправте заявку на участь у Параді на електронку parad.narechenyh@gmail.com. Для участі в Параді потрібно мати весільну сукню.

Після Львова Парад пройде в Івано-Франківську, Рівному, Луцьку, Чернівцях та Тернополі

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!