DePhazz "Lala 2.0" Tour 2010
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
пр. Свободи, 28LvivLvivUkraine
(032) 242-11-63Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

DePhazz "Lala 2.0" Tour 2010

DePhazz "Lala 2.0" Tour 2010

25 травня 2010, 19.00-22.00, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (пр. Свободи, 28)

Вартість:
100-800 грн.
Сайт:
www.dikart.com.ua
Телефон для довідок:
+38(032) 235-77-88 

Музика De Phazz - це навіть не джаз, а експресія, емоції по відношенню до традицій джазу.

При цьому De Phazz – це музичний проект, який не вписується в загальну музичну структуру світу. De Phazz – група, яка заслужила любов тисяч прихильників і фанів завдяки своїй незабутній музиці.

Їх мелодії називають „чарівними” через легкість, чудернацькість і вишуканість аранжувань, які поєднуються з соковитими голосами вокалістів. De Phazz – свого роду творча лабораторія, яка знаходить нові рішення, змішуючи різні музичні елементи: трішки джазу, поп-музики і сучасної електроніки. De Phazz – німецька група, створена в 1997 році Пітом Баумгартнером – композитором і сценаристом.

В 1997-м вийшов їх дебютний альбом Detunized Gravity. Завдяки свіжому звучанню та феєрверку хітових треків, цей альбом сдразу ж привернув увагу до молодого колективу та приніс їм культовий статус. На сьогодні група випустила 11 альбомів, останній з яких датується березнем 2010 року. Кожен з них по своєму унікальний та цікавий. Сьогодні De Phazz – це певний артистичний проект кількох шалено талановитих музикантів, відео-мейкерів та танцюристів, яких об’єднує один творчий дух.

Музика, яку грає De Phazz, відрізняється вишуканою легкістю, особливим шармом та зразком доброго смаку. Напевне, - це все те, що входить, або повинно входити, в поняття lounge. Немає жодної необхідності якось розуміти або розшифровувати ненавязливі композиції, які переходять одна в другу. Під музику De Phazz можна робити все, що завгодно або не робити нічого взагалі.

Як сам говорить Піт Баумгартнер: “Моя ідеальна аудиторія – це симпатичні лузери. Музика для людини – це останній шанс знайти в житті щось дійсно красиве”.

Якщо уважніше послухати De Phazz, то можна почути за коктейльним настроєм і насмішку, і сумні нотки, і іронію.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!