Виступ зірки фламенко - Maria Serrano
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
пр. Свободи, 28LvivLvivUkraine
(032) 242-11-63Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Виступ зірки фламенко - Maria Serrano

Виступ зірки фламенко - Maria Serrano

2 червня 2010, 19.00-22.00, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (пр. Свободи, 28)

Вартість:
100-600 грн.
Сайт:
www.dikart.com.ua
Телефон для довідок:
+38(032) 235-77-88 

Фламенко - це вимоглива музика, яка впевнено крокує в нову еру, де при сучасних засобах масової комунікації багато хто може стати свідком блиску, сили і неповторності фламенко.

Але завжди справжнє фламенко буде краще почуватися теплого вечора в колі друзів, де є гітара, голос, і танцююче тіло. Це і є справжнє Свято Фламенко!

Майбутня світова зірка Maria del Mar Serrano Rebollo, „Maria Serrano“ (Марія дель Мар Серрано Реболло «Марія Серрано» народилася в Севільї (Іспанія). У ранньому дитинстві вона об’їздила півсвіту з такими відомими ансамблями як, напр., Meme Menjibar, Javier Baron, Carmen y Carmelilla Montoya, Antonio „El“ Pipa.

У1993 André Heller (Андре Геллер) запросив її на власну постановку „Магніти“, у якій Марія зачаровувала публіку впродовж 6-місячних гастролей Німеччиною, Австрією та Швейцарією. У 2000 році спеціально до проведення «Bienal de Arte Flamenco 2000» вона засновує власний ансамбль «Compañia Maria Serrano» та презентує світові „RITMO Flamenco-Cubano“.

У листопаді 2002 р. Марія Серрано презентує її власну інтерпретацію історії Кармен: „CARMEN Pasión Flamenca“. У 2004 році у світ виходить вистава „FlamenTango“, яка стає однією з найуспішніших і найбажаніших серед глядачів усього світу. Цю програму і побачать львів`яни та гості міста 19 квітня у найпрестижнішому залі - Львівській опері! У 2007 році виходить "Balkan Flamenco".

У цьому ж році появляється програма "Flamenco por derecho", далі у 2009 - "Intuición", яку Марія презентує разом зі своєю сестрою Альбою. Усіх, хто відвідає 19 квітня Львівську оперу очікує незабутній вечір фламенко з світовою зіркою!

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!