Рок-фестиваль Stare Misto
стадіон "Україна", вул. ЗеленаLvivLvivUkraine

Рок-фестиваль Stare Misto

Рок-фестиваль Stare Misto

22 травня 2010, 18.00-23.00, стадіон "Україна", вул. Зелена

Вартість:
40-250 UAH
Сайт:
www.dikart.com.ua
Телефон для довідок:
+38(032) 235-77-88 

Львівський рок-фестиваль Stare Misto відбудеться 22 травня у м. Львові на стадіоні "Україна". Хедлайнерами фестивалю стануть Океан Ельзи та Ґоран Бреґовіч.

Щорічний рок-фестиваль Stare Misto відбудеться і цього року на тому ж місці, що й у 2009 році.

Проте, організатори вирішили перенести його з кінця червня на 22 травня. За їх словами, на це рішення вплинуло відразу декілька факторів: по-перше, відбуваючись наприкінці травня фестиваль стає першим за часом проведення українським опен-ейром цього року, по-друге, саме на цю дату вдалося домовитися про виступ з гуртами, що стануть хедлайнерами фестивалю.

Першим хедлайнером фестивалю стане найпопулярніша українська рок-група Океан Ельзи, яка презентує нову концертну програму, що триватиме понад 2 години. Вона поєднає у собі пісні з нового альбому «Dolce Vita» та добірку найвідоміших хітів О.Е. До речі, саме Львів стане першим українським містом, який Океан Ельзи відвідають у рамках річного концертного «Dolce Vita туру».

Всесвітньо відомий музикант та композитор Goran Bregovic зі своїм оркестром стане другим хедлайнером фестивалю. Це буде перший виступ легендарного виконавця в Україні від 2006 року.

За словами організаторів, 22 травня – єдиний день з усіх вихідних впродовж травня-липня, який був вільним у розкладі виступів маестро. У Львові Горан презентує свою нову півторагодинну концертну програму «Alcohol», що складатиметься з найвідоміших композицій за останні 30 років його творчості. Британський гурт IAMX стане спеціальним гостем фестивалю. У Львові IAMX представлять свою останню платівку «Kingdom Of Welcome Addiction», а також виконають найкращі пісні з попередніх релізів.

Лайн-ап фестивалю:
Океан Ельзи (Україна)
Goran Bregovic Wedding and Funeral Orchestra
IAMX (UK) 
The Dreadnoughts (Canada) 
The Urban Voodoo Machine (UK)

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!