ВЕЧІР АНГЛОМОВНОЇ МУЗИКИ
Хмільний дім Роберта Домса
вул. Клепарівська, 18LvivLvivUkraine
(032) 242-25-94Хмільний дім Роберта Домса

ВЕЧІР АНГЛОМОВНОЇ МУЗИКИ

ВЕЧІР АНГЛОМОВНОЇ МУЗИКИ

11 квiтня 2010, початок о 20.00, Хмільний дім Роберта Домса (вул. Клепарівська, 18)

Вартість:
45 UAH
Телефон для довідок:
+38(096) 874-42-27 

Рівно за тиждень після Великодня - 11 квітня, у Хмільному Домі Роберта Домса відбудеться "Вечір Англомовної Музики" (або просто - "ВАМ"). У цей день до Львова завітає києвський позитивний і драйвовий рок-гурт "WashingTones". Також на концерті ви зможете почути два львівські гурти: Prime Time і Robespierre Cardin.

Попередній продаж квитків за ціною: 35 грн. у магазині "Стильний Львів" (вул. Вагова, 15 - навпроти "ДЦ" коло готелю Львів) і у ХДРД (вул. Клепарівська, 18).
В день концерту - 45 грн.

Початок о 20-00. Не запізнюйтесь! Концерт почнеться вчасно.
--------------------------------------------------------------------------------------------

Prime Time (Modern alternative rock/Lviv)

Молоді й енергійні хлопці створили гурт відносно недавно - минулого літа, але вже встигли зробити чимало - записати 4 пісні, відіграти на декількох львівських концертах, перемогти на 3 хіт-парадах на сайті rock.lviv.ua і головне, знайти своїх слухачів. Цей гурт подарує вам море драйву та енергії!

Robespierre Cardin (Indie/Lviv)

Гурт, який зачепить вас своєю оригінальністю. Перед тим, як розпочинати свою концерту діяльність хлопці спочатку записали альбом і виклали його в інеті. Тому прослухавши його - ви вже до концерту знатимете, на що здатні хлопці з Robespierre Cardin.

WashingTones (Rock/Kiev)

Позитивний київський колектив, який зарядить вас енергією та хорошим настроєм, і не помітите як уже рухаєтесь у ритмі музики. Гурт брав участю у всеукраїнському турі Djuice Music Drive 2009, фестивалях "Чернігівське Rocks 2009" (Львів), "Рок-Волна" (Євпатрія) і в багатьох інших концертах по всій Україні. Також на весь інтернет нашумів своїм віросним відео на пісню Dr. House

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!