Концерт «Благочинний Рок»
Хмільний дім Роберта Домса
вул. Клепарівська, 18LvivLvivUkraine
(032) 242-25-94Хмільний дім Роберта Домса

Концерт «Благочинний Рок»

Концерт «Благочинний Рок»

25 квiтня 2010, 19.00 - 23.00, Хмільний дім Роберта Домса (вул. Клепарівська, 18)

Вартість:
Благочинний внесок (вхід на концерт) – 40 грн.
Сайт:
www.robertdoms.lviv.ua
Телефон для довідок:
+38(063) 628-68-66 

Концерт відбуватиметься у підтримку новоствореного профорієнтаційного «університету» для дітей-сиріт та дітей із погано забезпечених сімей, створеного в рамках благочинного фестивалю «Забавдень».

У благочинному концерті візьмуть участь гурти: «І кров по долині», «Ілюзія дотику» та «Dracula Drops D». Кошти, зібрані під час концерту зможуть забезпечити дітям необхідні канцелярські товари, харчування, екскурсії в рамках «університету».

Метою проекту «Забавдень» є підвищення рівня соціальної адаптації дітей із шкіл-інтернатів, сиротинців та кризових центрів Львова та області шляхом формування для них "альтернативної реальності": місця, де вони зможуть навчатись, розвиватись, гратися із своїми однолітками без поділу за соціальним статусом. Виховання у дітей  основних навиків, необхідних для самоорганізації цікавого та розвиваючого побуту, формування профорієнтаційних тенденцій та позитивного сприйняття діючого інституту волонтеріату. Впродовж 2 місяців в університеті дітей навчатимуть журналістики, медицини, прикладного мистецтва, музики, акторської майстерності, менеджменту туризму. До проекту залучаються досвідчені психологи та педагоги.

В проекті  братимуть участь діти із Дрогобицького дитячого будинку "Оранта", Самбірського дитячого будинку "Любисток", Львівської школи-інтернату №2 та Львівського кризового центру селезіан "Діти вулиці".

Print 

1Відгуки Відвідувачів

  • Настя23-04-2010 11:58відповісти

    організатори - просто великі молодці. Діло надзвичайно благородне. Побільше б таких ентузіастів!

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!