Андрухович + Karbido: Цинамон
вул. Кушевича, 1LvivLvivUkraine

Андрухович + Karbido: Цинамон

Андрухович + Karbido: Цинамон

16 квiтня 2010, вул. Кушевича, 1

Вартість:
квитки: 25-35 грн. – попередній продаж, 40-50 грн. – в день концерту
Сайт:
www.artpole.org
Телефон для довідок:
+38(032) 252-27-67  +38(097) 979-57-17 

Промоційний тур на підтримку альбому.

Живуть  під містом, ніби у казках, кити, дельфіни і тритони
(Б.-І. Антонич)

"Цинамон" — це друга частина триптиху "Самогон. Цинамон. Абсент". Автори альбому, що співпрацюють з 2005 року, натхнені позитивним сприйняттям дебютного "Самогону", цього разу звернулися до текстів Юрія Андруховича зі збірки "Екзотичні птахи і рослини", знаходячи для них цілком несподівану музичну формулу: витриману в конвенції electro-music суміш традиційного радіоспектаклю з енергетикою пост-року. Первісне виконання напрацювань до "Цинамону" відбулося під час 3-го Міжнародного фестивалю Бруно Шульца у Дрогобичі (травень 2008 р.). Саме творчості Шульца проект завдячує свою назву.  

Збірка  звукових поштівок 

Слухачі "Karbido" вже звикли до легкості, з якою музиканти поєднують взаємно віддалені звучання, і до креативних аномалій, що дозволяють створювати музику з тріпотіння голубиних крил або вуличного гамору. Цього разу для музичних потреб виконано чисельні польові записи; цілорічна студійна сесія відбувалась у багатьох місцях, іноді в кількох одночасно. Можна сказати, що "Цинамон" виникав у мандрівній студії звукозапису. 

Альбом народжувався в Утрехті, Дрогобичі, Варшаві та Вроцлаві, партію ударних Цумтор частково записував у швейцарському Гальденштайні, а деякі звукові простори було схоплено на вулицях Єрусалиму та Гонконґу. 

"Цинамон" являє  собою цикл із 12 звукових картин. Музиканти  звернулися до пост-рокових настроїв, поєднуючи noise, minimal чи ambient з енергетикою химерних балад, танґо і вальсів. Вони долучають відголосся старих катеринок, каруселей і грамофонів, занурюючи їх згодом у гітарний брязкіт і спотворюючи у трансових ритмах. Численні музичні нашарування підсилено вишуканою електронікою та психоакустичними експериментами. 

Сила  таємниці 

Беззаперечним центром притягання альбому є Юрій Андрухович. Харизматичним, різнотембровим голосом він геніально перетворює власну поезію на гіпнотичну оповідь. Про дивних мешканців якихось будинків у стані напіврозпаду ("Доктор Дутка", "Пані Капітанова", "Старий Олійник"), про темні історії в найтемніших завулках старого міста ("Мафія", "Постріл", "Азарт"), нарешті — про бульдозери часу та історії, що рівняють із землею колишній світ ("Зміна декорацій", "Підземне зоо").  

з додатком "Індія" 

Видання включає в себе додаток — п’ятичастинну сюїту "Індія", що її в імпровізаційному варіанті група кілька разів виконувала на концертах під час українського промо-туру попередньої платівки "Самогон" у 2008 році. "Індія" є окремим твором, філософською і трансконтинентальною електро-баладою з елементами етно-колориту. Ціла композиція виникала паралельно до головної сесії "Цинамону", під час роботи над вокалом, тож не позбавлена атмосфери творчого, опівнічного амоку. Призначена для колекціонерів, що вічно мандрують світом. 

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: 

Юрій  Андрухович – тексти, голос

Іґор Ґавліковський – гітари, клавішні, програмування, польові записи, віртуалії

Томаш Сікора – віртуалії, теремін, клавішні, програмування, польові записи

maot - бас, клавішні, програмування

спеціальний гість:

Петер Конрадин Цумтор – ударні, ґонґи  

Видавець: Hermetyczny Garaz, www.hermetycznygaraz.com

Видавець української  версії: МА «Наш Формат»,http://nashformat.com.ua/  

Видання включає в себе мультимедійний додаток: анімаційний кліп до твору «Мафія» (реж. Ельжбєта Бірило), а також записи прози Андруховича («Центрально-східна ревізія») в авторському звуковому опрацюванні Hermetycznego Garażu і Karbido. 

Квитки можна придбати в МПК ім. Г. Хоткевича (вул. Кушевича, 1) та книгарні "Є" (просп. Свободи, 7)

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!