Презентація фестивалю сучасної драматургії "ДрамаUA"

Презентація фестивалю сучасної драматургії "ДрамаUA"

28 березня 2010, Книгарня "Є" (пр. Свободи, 7)

Сайт:
www.book-ye.com
Телефон для довідок:
+38(032) 272-85-74 

Фестиваль покликаний створити сприятливе середовище для розвитку сучасної української драматургії...

Фестиваль "Драма.UA", який відбуватиметься 30 червня – 4 липня у Львові та селі Поповичах Мостиського району на українсько-польському прикордонні, покликаний створити сприятливе середовище для розвитку сучасної української драматургії та популяризувати її серед поціновувачів мистецтва.

Перший акт фестивалю відбудеться на Фабриці повидла, де творитимуть і втілюватимуть шалені ідеї драматургії. На українсько-польському прикордонні «Драма.UA» розгортатиметься просто неба разом із Міжнародним фестивалем мистецтв «Fort.Missia». У межах фестивалю діятиме театрально-драматургічне наметове містечко, в якому протягом усіх днів фестивалю відбуватимуться перформенси, майстер-класи, обговорення, відкриті для всіх охочих.

Родзинкою обох частин фестивалю стане презентація читок та вистав добре знаних п’єс, автори яких змінили обличчя європейської та української драматургії.

Тож 28 березня спробуємо привідкрити завісу сучасної драматургії. Говоритимемо про драму та драматургів, про те, хто пише для сучасних театрів і хто відвідує вистави, про вічне та про приземлене у драматичних творах і про те, чому саме цього літа у Львові так важливо «рятувати драму».

Крім того, на вас чекають читки уривків із п’єс вітчизняних та зарубіжних драматургів у виконанні молодих акторів і письменників.

Модератори зустрічі — Оксана Дудко та Оксана Васьків-Кукул.

Початок о 17:00.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!