Rasta[врація] with R Cola
Хмільний дім Роберта Домса
вул. Клепарівська, 18LvivLvivUkraine
(032) 242-25-94Хмільний дім Роберта Домса

Rasta[врація] with R Cola

Rasta[врація] with R Cola

19 березня 2010, 21.00 - 23.00, Хмільний дім Роберта Домса (вул. Клепарівська, 18)

Вартість:
70грн. (тільки з флаєром)
Телефон для довідок:
+38(097) 143-61-68  +38(093) 366-21-16 

Якщо Ви слухали або ж хоча б чули що-небудь про рагга-джангл, отже Ви точно знаєте хто ця Людина. Легенда рагга культури такого масштабу – вдруге на території України, навіть всього колишнього СНД.

Зустрічайте:

RCOLA (Royal Crown, Jungle x., Humble, Wikkid)

Легенда рагга-джангл сцени. Єдиний у своєму роді артист, серце якого наскрізь просочене любов’ю і добром. Людина упевнена, що позитивна енергетика рагга-джанглу і дабвайза здатна перевернути сучасний світ, повернувши людям здатність любити і вірити, розмножуючи все більше і більше маленьких щасливих рагга-джангл солдатиків на всій землі.
Щось дивне сталося з Крісом, коли він вперше почув джангл по радіо. Якась невідома сила наскрізь просочила його організм щастям і змусила повірити, що він сам просто зобов’язаний поділитися цим щастям з іншими людьми…
Зібравши групу однодумців в 2002 році він засновує знаменитий лейбл “Chopstick Dubplate”,а вже в 2004 році запускає два власних лейбли:
“Junglexpeditions” і “Royal Crown”. Паралельно з цим випускає більше 20 власних треків на вінілі і CD, які тут же набувають максимальної популярності, не залишаючи байдужих. За останні чотири роки об’їздив більше 16 країн, подарувавши світу ексклюзивні даплейт сети в надії побудувати міст між джанглістами всього світу!
Як продюсер Кріс працював з безліччю відомих МС, таких як Тор Cat, Demolition Man, МС Navigator, Bass Nacho, Bigg Triggs, Johnny Osbourne, Junior Reid, Jimmy Riley і Sister Nancy, які у свою чергу зробили не малий вплив на відношення Кріса до сили і можливостей рагга-джангла.

SHK (Illegal Jungle Crew) Київ

Входить до складу Illegal Jungle Crew разом з Dj Dusty (Badman Selectah, Germany), Dj D-white (Space Unity, Dp), HOT (Russia, Tula) і E>nergetic (Dp).
Shk один із організаторів серії гарячих вечірок MURDARAH VIBEZ в Дніпропетровську. Так само бере участь у відомих на всю Україну фестивалях Konkret Jungle Ukraine і Tribute To Haile Sellassie.
Влітку 2008 р. – звучав його мікс HOT DUBPLATE, гість передачі Time2bass на хвилях Kiss Fm, ведучим якої є Dj Tapolsky. Співавтор ресурсу www.dancehall.com.ua присвячений музиці dancehall і reggae. Мікси Олександра є гримучою сумішшю Джа-вібрацій dancehall і вибухових ритмів ragga-jungle. Саме у цих напрямах Shk бачить своє найближче і подальше майбутнє.

 

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!