"Література на шпильках: розвага? самопізнання? обмін досвідом?"

"Література на шпильках: розвага? самопізнання? обмін досвідом?"

17 березня 2010, Книгарня "Є" (пр. Свободи, 7)

Сайт:
www.book-ye.com
Телефон для довідок:
+38(032) 272-85-74 

Розмова Галини Вдовиченко та Христини Лукащук.

“Жіноча література” в епоху емансипації: універсальний текст чи текст для “другої статі”? чи кохання — неодмінна тема “жіночої літератури”? як сучасна “жіноча література” може відійти від стереотипного образу жінки як “слабкої статі”? що корисного можуть узяти чоловіки з “жіночої літератури”?

Обидві письменниці — лауреатки конкурсу романів, кіносценаріїв та п’єс “Коронація слова”. У своїх книжках обидві звертають щонайбільшу увагу на світ жінки.

Про роман Галини Вдовиченко “Пів’яблука”: “За всіма ознаками, роман Галини Вдовиченко – яскравий взірець сучасної феміністичної прози, адже його написала талановита жінка п р о талановитих жінок і, не маю найменшого сумніву, д л я талановитих жінок”.

(Тетяна Дігай “Яблуко з казки”, Поетичні майстерні).

Про повість Христини Лукащук “Рожевий і ще раз рожевий”: “Жінка тут – істота, яка любить, яка живе. Світ довкола неї наповнений тонами і напівтонами. Цим текстом авторка намагається подати образ жінки не лише як об’єкт еротичного зацікавлення, а розкрити гаму відчуттів, світ чуттєвості, задоволення. З її слів, ця повість є сповіддю щасливої жінки – відвертою, інтимною, доволі оголеною…”

(Божена Городницька “Христина Лукащук: “Щастя теж треба завойовувати”, sumno.com)

Початок о 18:00.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!