МУЛЬТ-Explosion!
Львівський Палац мистецтв
вул. Коперника, 17LvivLvivUkraine
(032) 261-47-33Львівський Палац мистецтв

МУЛЬТ-Explosion!

МУЛЬТ-Explosion!

19 березня 2010, Львівський Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Сайт:
wiz-art.com.ua
Телефон для довідок:
+38(063) 561-57-22 

20 вибухових анімаційних короткометражок.

20 вибухових анімаційних короткометражок тривалістю 100 хвилин на спеціальному кіновечорі "МУЛЬТ-Explosion!": інопланетні собаки-репортери та кумедні вівці, що танцюють на дахах, висміювання смерті та ідіотів на автошляхах і прагнення героїв пізнати незвідане... Все це в яскравій і незабутній підбірці мультфільмів, які зуміють розвеселити і зворушити кожного!

Програма вечора о 19:00.

МОЛОКО 9’ – Бастьєн Роже (Франція 2008) Зображення більше не належать афішам, екранам чи журналам, тепер вони вільні бути там, де хочуть. В цьому хаосі опиняється герой зі своєю мрією.

РОБЕРТО: СУШІ 3’ – Kinda (Франція/Японія 2009) Роберто - інопланетний пес, який веде телерепортаж про планету Земля, а саме про суші-ресторани.

TERMINUS 9’ – Тревор Кейвуд (Канада 2007) Головний герой починає бачити своїх внутрішніх демонів, а також демонів інших людей, і вони не дають йому жити.

ОДНОГО ЗА РАЗ 6’ – Ґабріеле Барроку, Алессіа Кордіні,Валеріа Ґіньйоне, Валентіна Вентімільйя (Італія 2005) Човном на другий берег річки треба перевезти капусту, козу і вовка, але не всіх разом, а тільки по черзі. Раптом з’являється хтось, хто змінює всі правила гри…

ЛИМОННИЙ ПИРІГ 4’ – Тревор Джіменез (Канада 2007) Життям Мітча керує згубна пристрасть до лимонних пирогів і він нічого не може з цим вдіяти.

ДЗВОНАР 4’ - Дастін Різ (Швейцарія 2007) Фільм про дзвонаря, який сповіщає про весілля і похорони, б’ючи в дзвін. Робота йде добре, аж поки не трапляється збій в системі.

ЛЯЛЬКА БЕРНІ 11’ – Ян Жоет (Великобританія/Франція 2008) Берні працює на заводі, який виготовляє котячу їжу. Втікаючи від своєї самотності Берні купує штучну жінку.

ВІДКЛАДАННЯ 5’ – Джонні Келлі (Великобританія 2007) Розслідування теми відкладання речей на потім. Іноді, щоб щось зробити, треба спершу завершити 20 інших справ.

БУДИНОК 2’ – П’єр Періфель, Марко Нгуєн, Олів’є Стафілас, Ксав’є Рамонед, Ремі Заарур (Франція 2005) Жінка похилого віку хоче, аби її сусід припинив співати в душі, і неочікувано починається ланцюгова реакція. 

МІСЯЧНИЙ ХЛОПЧИК 4’ – Адам Келфі (США 2008) Історія про хлопчика, який потрапив в пастку свого оточення і відчайдушно прагне пізнати невідоме.

ЯКБИ ДЕРЕВА МОГЛИ ГОВОРИТИ 2’ – Джін Хіен Лау (Австралія 2008) Історія життя в двох хвилинах і в двох кольорах: чорному і білому.

ТИПИ ВОДІЇВ 8’ – Луїджі Пане (Італія 2009) Скільки риби в морі? Скільки птахів в небі? Скільки ідіотів на дорогах? Фільм-дослідження різних типів водіїв.

ЗЕМЛЯ ЮНОСТІ 4’ – Ферсі Тейсьє (Франція 2007) Чуттєвий і візуально естетичний фільм про старість і прощання.

ПОТАПИЧ 3’ – Даррен Прайс (Великобританія 2006) Чому завести друзів легше, ніж їх втримати? Потапич – самотній ведмідь, але одного разу він зустрічає свого нового друга, алкоголіка Мішу і той привчає Потапича до горілки.

ОСОБЛИВИЙ ГІСТЬ: ПОДОРОЖ 2’ – Вініціус Коста, Special Guest (Бразилія 2008) Скажи мені що в тебе спаковано в валізі і я скажу тобі хто ти.

НЕСТРИМНЕ БАЖАННЯ 1’ – Жан-Франсуа Морісо, Петра Мжик (Франція 2007) Історії про частини людського тіла і їх бажання.

ҐАРІ 7’ – Клемен Солманьйон, Ян Бенеді, Себастьєн Ебайяр, Квентін Шайле (Франція 2009) Ґарі закохується в старшу від нього дівчину. Все, чого він тепер хоче, це якомога швидше вирости.

ЗЕРНЯТКО 2’ – Джонні Келлі (Великобританія 2008) Подорож яблучного зернятка крізь усі етапи природного циклу.

ОРІГАМІ 7’ – Сальвадор Сімо (Данія 2007) Зворушлива історія про бездомну бабусю, яка робить веселі фігурки орігамі для незнайомої дівчинки.

ВІВЦЯ НА ДАХУ 7’ – Ремі Шепмен (Франція 2007) Головний герой стикається зі змінами в своєму щоденному житті, коли на даху будинку навпроти його вікон оселяється весела овечка.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!