Етно-Рок Фундаця "ТаРУТА"
Арт-кав’ярня "Квартира 35"
вул. Вірменська, 35LvivLvivUkraine
(032) 297-56-12Арт-кав’ярня "Квартира 35"

Етно-Рок Фундаця "ТаРУТА"

Етно-Рок Фундаця "ТаРУТА"

5 березня 2010, Арт-кав’ярня "Квартира 35" (вул. Вірменська, 35)

Вартість:
вхід вільний
Сайт:
www.dzyga.com/content/view/63/219/
Телефон для довідок:
+38(032) 297-56-12 

Гурт представить результат своєї 2-річної праці – пісенник "Народжені в ЛЮБОВІ".

5 березня о 18:00 двічі лауреати "Червоної Рути" Етно-Рок Фундаця "ТаРУТА" представить на суд слухачів результат своєї 2-річної праці – пісенник "Народжені в ЛЮБОВІ", виданий за  підтримки МО "Дзиґа".

"ТаРУТА" запрошує музикантів львівських етно-гуртів розділити радість та спільно заграти на майбутньому концерті-презентації. 
Платівка  налічує 11 оригінальних награнь, об’єднаних у концепцію "Народжені в ЛЮБОВІ". Починається альбом традиційним співаним благословенням, без якого в Україні не обходився жоден почин. А закінчується піснею в дарунок, яку було додано до змісту задля вшанування пам’яті Василя Гонтарського, засновника гурту "Вася Club".  Загалом же, кожна пісня збірки поєднує і щирість української етніки, і нестримність сучасної поетики, і постійний музичний пошук-експеримент зі смаком та естетикою, що цікава й ваблива простому подорожньому, вишуканому меломану-інтелектуалу... Людині, яка покликана ЛЮБОВ'Ю і народжена в ЛЮБОВІ. 

Зміст пісеннику виглядає так:  
1 – Благослови, Боже  
2 - Думки  
3 - Маячня  
4 - Журавка  
5 - Плаття-Душа  
6 - ШевченкА  
7 - Купайло  
8 – Синя Хмара  
9 – Духовний ПарАвіз  
10 – Лелека 
Пісня в дарунок: 
11 – Париться-хмариться*  
* - запис з концерту "Василь Гончарський: Світла Присвята" (11.07.2009).  
 
Оригінальне звучання платівки – це співпраця з провідним звукотворцем київської студії "Комора" Костянтином Костенком. Стильне й вишукане оформлення музичної бандеролі «тарутівців» – це творчий тандем із відомим литовським фотохудожником Юозасом Валюшайтісом. 

І нарешті  атмосфера нестримної творчості, пошуку, натхнення – це друзі й колеги, які підтримували і надихали "ТаРУТА": Ніна Матвієнко й Петро Гончар, Наталя й Олег Скрипки, Сестри Тельнюк, ветеран вітчизняної співаної поезії Сергій Шишкін та очільник гурту "Юркеш" Юрко Юрченко.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!