Chocolate Cinema
Львівський Палац мистецтв
вул. Коперника, 17LvivLvivUkraine
(032) 261-47-33Львівський Палац мистецтв

Chocolate Cinema

Chocolate Cinema

6-8 березня 2010, Львівський Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Сайт:
www.arthouse.lviv.ua
Телефон для довідок:
+38(032) 261-47-33 

Показ вечірніх чуттєвих фільмів на любовну тематику.

Три дні поспіль з 6 по 8 березня Львів гостинно прийматиме шоколадних ласунчиків з усіх куточків України та світу. Місто перетвориться на серце шоколадних імпрез та перфоменсів. 

Родзинкою свята стане перегляд романтичних та "шоколадно-чуттєвих" стрічок в рамках кіно-проекту "ChocolateCinema" на Святі Шоколаду 2010.

Щодня під час тривання фестивалю у Львівському палаці мистецтв можна буде оглянути денну програму французького короткометражного кіна та вечірні чуттєві фільми на любовну тематику.

6 березня - 17:00.

"LOL" (Laughing Out Loud)

2008 / комедія / 103 хв. Режисер: Ліза Азуелос. У ролях: Софі Марсо, Кріста Тере, Даніаель Мак Леода.

LOL означає - Laughing Out Loud. Так кличуть п'ятнадцятирічну Лолу її друзі. Однак коли Лола повертається до свого класу після канікул, їй не до сміху. Мати зовсім не хоче помічати проблем дорослішаючої дочки, - у неї у самої повна плутанина в особистому житті. Через 30 років після своєї тріумфальної ролі в "Бум", Софі Марсо знову знімається у фільмі про життя сучасної молоді.

7 березня - 17:00.

"Ерос, поможи!" / bang bang wo ai shen

2007 /еротична драма/ 103 хв. Режисер: Лі Кан Шен. У ролях: Лі Кан-Шен, Джейн Ліао

Молодий успішний брокер через біржову кризу втрачає все, що мав. У безплідної спробі втекти від проблем він замикається у себе вдома і намагається жити на кошти від розпродажу «колишньої розкоші», здаючи лахмітникам то модний телевізор то божевільний дизайнерський світильник. У напівпорожній квартирі він вирощує марихуану і, оповитий наркотичним димом, дзвонить по телефону довіри для самовбивць. Одного разу на іншому кінці дроту виникає незнайомка, в яку добровільний квартирний полонений нестримно закохується...

8 березня - 17:00.

"Мої зірки і я" / Mes stars et moi

2008 / драма / 95 хв. Режисер: Летиція Коломбані. У ролях: Катрін Деньов, Еммануель Беар, Мелані Берньє, Кад Міра. Мова: український переклад.

Супер-красуні французького кіно і не підозрювали, що ділять на трьох свого самого відданого і палкого шанувальника! І неважливо, що він - простий прибиральник, щоранку змітає пил з комп'ютерів в самому знаменитому в Парижі акторському агентстві! Однак, незавидне становище дає Роберу певні переваги: він може отримати доступ до особистих таємниць трьох своїх самих улюблених жінок! І ось, їх розклад несподівано змінюється, бойфренди кудись зникають, і - що саме жахливе! - якимось дивом усі троє виявляються зайняті в одному фільмі!

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!