Chocolate Cinema - короткий метр
Львівський Палац мистецтв
вул. Коперника, 17LvivLvivUkraine
(032) 261-47-33Львівський Палац мистецтв

Chocolate Cinema - короткий метр

Chocolate Cinema - короткий метр

6-8 березня 2010, Львівський Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Сайт:
www.arthouse.lviv.ua
Телефон для довідок:
+38(032) 261-47-33 

Показ короткометражок до Свята Шоколаду 2010.

Три дні поспіль з 6 по 8 березня Львів гостинно прийматиме шоколадних ласунчиків з усіх куточків України та світу. Місто перетвориться на серце шоколадних імпрез та перфоменсів. 

Родзинкою свята стане перегляд романтичних та "шоколадно-чуттєвих" стрічок в рамках кіно-проекту "ChocolateCinema" на Святі Шоколаду 2010.

Щодня під час тривання фестивалю у Львівському палаці мистецтв можна буде оглянутиденну програму французького короткометражного кіна та вечірні чуттєві фільми на любовну тематику.

Allons-y ! Alonzo !
2009 / анімація / 7 хв.

Режисер: Camille Moulin-Dupré.
55 років тому в знаменитому фільмі Годара "Шалений П'єро" Жан-Поль Бельмондо вимовив культову фразу "Allons-y! Alonzo"... Що вона означає? Анімаційне визнання в любові героя-коханця, захиснику розкішних жінок і самому харизматичному актору сучасності Жана-Поля Бельмондо.

"Цього вечора" / A ce soir
2009 / драма / 8 хв.

Режисер: Olivia Basset.
Звичайний ранок в квартирі подружньої пари. Чоловік і дружина майже машинально здійснюють свій щоденний ритуал підйому, вмивання, сніданку. Раптово, відсутність однієї ланки в ланцюзі звичних рухів змушує їх по-новому глянути один на одного.

"Багатель" / Bagatelle
2007 / комедія / 10 хв.

Режисер: Christophe Switzer.
Закохана пара заходить в паризький бар. Через кілька хвилин усі відвідувачі із завмиранням сентиментальних сердець спостерігають зворушливу сцену зізнання в любові і пропозиції серця. Усі зворушені і щедрі. У цій історії є невеликий чисто французький підступ...

"Поки йшов дощ" / En attendant que la pluie cesse
2009 / комедія / 8 хв.

Режисер: Charlotte Joulia.
Раптовий дощ застає зненацька двох перехожих - чоловіка та жінку. Не зрозуміло, чи знайомі вони?... Як і невідомо, чи вдасться їм сховатися від несподіваної стихії, яка нахлинула на місто і їх самих...

"Не забувай мене" / Ne m'oublie pas
2009 / драма / 16 хв.

Режисер: Katia Grivot.
70-річний Макс страждає від проблем з пам'яттю. Щоб допомогти йому бути самостійним, дружина розклеює по квартирі "наліпки" з нагадуваннями елементарних побутових речей. А кожну неділю вона влаштовує цілий спектакль, щоб хоча б на кілька миттєвостей відродити любов з першого погляду, яка виникла між ними багато років тому, і яка підтримує її всі ці роки.

"Діва і піаніст" / Diva et pianiste
2006 / романтична комедія / 15 хв.

Режисер: Мартін Ле Ґалль.
Дивна парочка – співачка, що втратила голос, і її акомпаніатор – концертують та мандрують, заробляючи часом дуже химерними способами. Головне – залишатися разом.

 

"Французький рецепт" / Le plat a gratin
2006 / комедія / 13 хв.

Режисер: Rodolphe Tissot.
Про що може мріяти у вільний час молодий привабливий і, на жаль, одружений парижанин?... У головній ролі - Греґуар Лепрінс-Ренге ("Всі пісні тільки про кохання", "Чарівний").

"Загублений годинник" / Les heures creuses
2002 / чорно-білий / 23 хв.

Режисер: Sebastien Sort
Уявіть, що ви знайшли на вулиці старий наручний годинник і хочете отримати винагороду за повернення знахідки власнику. Подяка за можливість знову заволодіти загубленою річчю може залежати від різних причин та обставин...

Сеанси: 12:00, 14:00.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!