"MASKY"
Музей Ідей
вул. Валова, 18-аLvivLvivUkraine
(032) 295-69-68Музей Ідей

"MASKY"

"MASKY"

4 березня 2010 - 1 квiтня 2010, Музей Ідей (вул. Валова, 18-а)

Сайт:
www.idem.org.ua
Пошта:
idem.org@gmail.com
Телефон для довідок:
+38(032) 295-69-68 

Персональна імпреза молодого митця з висвітленням небуденної проблематики метаморфоз часу в людському бутті.

4 березня о 16.00 відбудеться  відкриття виставки "MASKY" Мирон Катаран (концепт ЛімПоПо)

«Часові трансформації»: це персональна імпреза молодого митця з висвітленням небуденної проблематики метаморфоз часу в людському бутті. Архетипальна тріада минуле, теперішнє, майбутнє вічна, як і народження, життя та смерть…

Гостре  світосприйняття художника  відтворює плин життя: безтурботне  дитинство, закохану юність, мудру старість. Образ «ланцюга часу» об’єднує і керамічні маски і графічні портрети в оригінальному авторському виконанні. Метафізична просторовість, гротескна формотворчість, сюрреалістичне бачення, концептуальний фото-гіперреалізм та висока техніка виконання притаманні представленим артефактам. Адже, їх творець учень та послідовник кращих традицій львівської мистецької школи у плані  інтелектуалізації та філософського осмислення.

У сучасних постмодерних колізіях дана експозиція спонукає замислитись над плином власного життя, збагнути його суть та покликання. 

Пшеничний Дмитро –аспірант ЛНАМ

«Бути художником не так просто, бо його метою  є донести людям розуміння  глибини світу, яку неможливо  перевершити, а тільки нагадати про  неї… Кожна людина проживає життя, але більшість так і не Живе!»

  Катаран Мирон

 


Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!