III Міжнародний фестиваль "Wiz-Art"
Львівський Палац мистецтв
вул. Коперника, 17LvivLvivUkraine
(032) 261-47-33Львівський Палац мистецтв

III Міжнародний фестиваль "Wiz-Art"

III Міжнародний фестиваль "Wiz-Art"

20-23 травня 2010, Львівський Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Сайт:
www.wiz-art.com.ua
Телефон для довідок:
+38(063) 628-67-73 

У програмі фестивалю покази короткометражних фільмів, створених протягом останнього року.

Протягом чотирьох насичених днів львів’яни і гості фестивалю переглянуть найновіші короткометражні фільми зі всього світу, загалом 105 фільмів з 30 країн.

Третій WIZ-ART виходить на новий рівень і пропонує широку панораму фільмів, отриманих від режисерів зі всіх куточків планети, від Гонконгу до Норвегії і Болгарії, від Іспанії до Нової Зеландії і, звичайно ж, України. 

Міжнародне  журі буде визначати переможців у категоріях «найкращий ігровий фільм», «найкращий анімаційний фільм» і «найкращий експериментальний фільм». Членами журі є турецький режисер Озан Ачіктан (Ozan Açıktan), медіахудожник Антон Черни (Anton Čierny) зі Словаччини, режисерка зі Швеції Анна Клара Орен (Anna Klara Åhrén), а також український продюсер Олександр Дебич. 

Поза конкурсом будуть показані спеціальні програми найоригінальніших фільмів з Фінляндії, країн Азії, а також підбірка сучасного відеоарту. Свої фільми особисто представлять режисери Фернандо Усон (Fernando Usón, Іспанія), Томаш Юркєвіч (Tomasz Jurkiewicz, Польща), Тоні Донох’ю (Tony Donoghue, Ірландія), Ана Мендес (Ana Mendes, Португалія) та інші. Також відбудуться спеціальні презентації фестивалів-партнерів WIZ-ART’у: Фестивалів студентських фільмів «Beginning» (Росія) та «Early Melons» (Словаччина)  і Фестивалю фільмів жінок-режисерів «A Corto Di Donne» (Італія).

За  чотири дні в головному залі Палацу мистецтв відбудеться загалом 13 ексклюзивних кіносеансів, кожен тривалістю півтори години, а в холі Палацу буде фотоекспозиція, створена спеціально для Фестивалю, також в перервах між сеансами виступатимуть ді-джеї і ві-джеї. Щовечора в клубах міста відбуватимуться вечірки в рамках фестивалю.

Вартість входу на весь фестиваль - 99 грн (за 4 дні, протягом яких відбудеться 13 різних кіносеансів), 30 грн. - на один день на вибір. Кількість квитків обмежена!

 

Пов'язані події

Минулі події

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!