"23 НЮанса"
Львівський Палац мистецтв
вул. Коперника, 17LvivLvivUkraine
(032) 261-47-33Львівський Палац мистецтв

"23 НЮанса"

"23 НЮанса"

23 лютого 2010 - 8 березня 2010, з 10.00 до 17.00, крім понеділка, Львівський Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Сайт:
www.artpalace.org.ua
Телефон для довідок:
+38(032) 261-47-33 

Спокусливий подарунок чоловікам до дня захисника Вітчизни.

23 полотна з відвертими жіночими тілами спеціально створені для  виставки «НЮанс», яких раніше не експонували.
Експозиція вже вдруге об’єднує львівських митців, які працюють у жанрі ню:
Сергій Гай, Сергій Резніченко, Віктор Жмак, Анна Атоян, Еріка Пастернак, Ольга Русановська, Микола Фалафіка, Олександр Войтович, Юрко Кох та Любомир Медвідь.

МІЖ ІДЕАЛОМ І ПОРОКОМ
Спокуса і мистецтво – майже ровесники. Ми знаємо ім’я першої спокусниці - це Єва. Але не міг же Адам не зробити бодай жодної спроби зобразити, бодай кісткою на піску чи вугіллям на камені, довершеність першої земної жінки. Тож саме з його легкої руки «краса» і «оголене жіноче тіло» стали синонімами. І вже тисячі років людство намагається затримати нетривку красу оголеної плоті, балансуючи між ідеалом і пороком, між вишуканістю і брутальністю, між романтикою і хтивістю....
А що ж сьогодні? А сьогодні Інтернет за секунди відкриє вам всі таємниці людського тіла і його фізіології. Остання територія романтики, де нюанси оголеного тіла – привід до поетичних, а часом і філософських асоціацій – це мистецтво. Тільки тут ви вільні від однозначності реальності, від примітивності суспільних штампів, від тенет соціальних табу і фальші міщанських норм.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!