"День знань"
Галерея сучасного мистецтва "Зелена канапа"
вул. Вірменська, 7LvivLvivUkraine
(032) 235-75-49Галерея сучасного мистецтва "Зелена канапа"

"День знань"

"День знань"

23 лютого 2010 - 14 березня 2010, 11:00 - 18:00, крім понеділка, Галерея сучасного мистецтва "Зелена канапа" (вул. Вірменська, 7)

Сайт:
artgreensofa.com
Пошта:
artgreensofa@bigmir.net
Телефон для довідок:
+38(032) 235-75-49 

Виствака Сергія Савченко.

Згідно Платонівської філософії, наш світ – лиш бліда тінь досконалого Світу Ідей. Напевно, у Світі Ідей є і образ митця - художника. Сергій Савченко – його максимально точне відображення у Світі Тіней.

Окрім таланту «відчувати очима» колір, світло, пропорції, у нього є талант «володіти матеріями», що віддаються йому в руки, аби перетворитись на арт-об’єкти, а ще жага постійного пошуку. Савченку мало однієї, нехай і дуже вдалої знахідки - він створює нові і нові, різнопланові проекти по всьому світу. Сферою його зацікавлень є графіка,скульптура, відео-медіа-арт, «фотопис», інсталяції, перфоманси і навіть боді-арт. Сергій Савченко найбільш успішний і відомий художник нової генерації митців зі Львова. 

Виставка з символічною назвою «День знань» в львівській галереї «Зелена канапа» продемонструє станковий живопис – «початкову школу», першоджерело, з якого витікає бурхливий потік академій Сергієвої творчості. Портрети, натюрморти, пейзажі, ню… Ті твори, які Сергій Савченко не так часто демонструє, лише через те, що вони не склали єдиної концептуальної серії і які так хочеться бачити всім закоханим у геніально харизматичний живопис Сергія Савченка.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!