VI Lviv Doughnut Festival 2013
Lviv, outsideLvivLvivUkraine

VI Lviv Doughnut Festival 2013

VI Lviv Doughnut Festival 2013

7-9 January 2013, Lviv, outside

Web-site:
www.pampuh.lviv.ua
Phone:
+38(032) 235-77-88 

Doughnut Festival is an annual festival held in Lviv. It takes place after Christmas to promote the traditional Ukrainian dish, the pampukh (doughnut).

Traditional pampukh baking and pampukh eating contests, “vertep” Christmas plays, entertainment for the whole family and loud caroling take place during the Doughnut Festival.

In these days tourists from all over the world convene in the city with Lvivites to dive into the Christmas whirlpool in one of the most important holidays for Christianity.

More information on this holiday is coming soon.

Print 

2Comments

  • Аня13-01-2013 22:35reply

    свято пампуха було дійсно класним але конкурс господинь був не справедливим, в 2011 році конкурс був більш компетентним,коли обирали люди які прийшли на свято.Організатори подумайте про наступний рік, бо якщо так залишиться то будете нагороджувати хіба що "своїх" господинь.

  • СЕМЕН ВЕРЕСЕНЬ13-01-2013 22:42reply

    Жюрі котре оцінювало господинь навіть і половини пампухів не попробувало, та й як вони могли визначити чий пампух є кращими коли пампухи не були жодним чином марковані і вони їм не поміщалися в руках!!! А переможницею стала дівчинка зі "СВОЇХ" а чому я так подумав - вона крутилася з організаторами ще до початку конкурсу і після нього!!! Невже КОРУПЦІЯ зачепила навіть "СВЯТО ПАМПУХА" ТОДІ ЩО ГОВОРИТИ ПРО ЩОСЬ ЩЕ.... БАЖАЮ УСПІХІВ У НАСТУПНИХ ПРОВЕДЕННЯХ СПОДІВАЮСЬ ЩО ЗАУВАЖЕННЯ ПІДУТЬ НА КОРИСТЬ СВЯТА З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ СЕМЕН ВЕРЕСЕНЬ

Введіть код:

Official YouTube ChannelFollow us on Facebook!