Міжнародний фольклорний фестиваль "Етновир 2014"

Міжнародний фольклорний фестиваль "Етновир 2014"

20-24 серпня 2014, Львів, простір міста

Міжнародний фольклорний фестиваль "Етновир" з яким ви поринете у вир бурхливих ритмів фольклору з різних куточків світу!

Міжнародний фольклорний фестиваль "Етновир", щороку у літку проходить в кінці серпня під егідою Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних Мистецтв (CIOFF), що діє при ЮНЕСКО. За декілька днів фестивалю у Львові збирається чимала кількість колективів із різних куточків світу, до прикладу у фестивалі вже брали участь такі країни Мексика, Мартініка, Ізраїль, Македонія, Португалія, Франція, Італія, країна Басків, Республіка Бурунді, Чехія, Польща, Індія та Іспанія. Експресивні танцювальні мініатюри поєднують традиційний фольклор, древні храмові й жваві сучасні танці.

Музичні традиції далеких країн представлені також і дивовижними інструментами. Глядачам гарантовані яскраві враження від неповторного колориту національних культур. Під час фестивалю на вулиці Львова вихлюпуються емоції карнавальної ходи учасників, танцювальне дійство відбувається на багатьох сценах одночасно. Різнобарвність не лише костюмів, а й вражень, не залишають байдужими нікого і тримають в полоні емоцій до наступного фестивалю.

Детальнішу інформацію про дати та програму шукайте згодом. 
Більше подій у Львові на Afishalviv.net.

Подивитись як проходив попередній фестиваль можна тут

ArticleImages_6656_фото-0963_(Копировать).jpg

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!