Ніно Катамадзе & INSIGHT
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
пр. Свободи, 28LvivLvivUkraine
(032) 242-11-63Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Ніно Катамадзе & INSIGHT

Ніно Катамадзе & INSIGHT

10 грудня 2012, початок о 19:30, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (пр. Свободи, 28)

Телефон для довідок:
+38(032) 242-36-31  +38(032) 235-53-32 

Ніно Катамадзе & INSIGHT представляють довгоочікуваний новий альбом “GREEN”.

Ніно Катамадзе & INSIGHT - це сладна, розумна, нетутешня музика.  Це розгорнуте філософське оповідання про життя. Пісні гурту змушують замислитись про вічність життя людини, думати, співчувати і сподіватися. Це розумна музика для поціновувачів серйозного мистецтва. Суть і сенс творчості колективу - проникнення в суть складних явищ життя.

Новий альбом Ніно & Insight «GREEN» виходить через рівно рік після альбому "Red". Тепер грузинські музиканти повернулися до більш зважених музичних форм, це енергія, звернена не назовні, а всередину.  З "Red" нову платівку ріднить не тільки феноменальний голос співачки, а й прагнення її колег до діалогу з видатними майстрами-інструменталістами. Незважаючи на те, що одна з характеристик музики Ніно & Insight, найбільш поширених в прес-релізах, це world music, в "Green" музиканти ворушать джазові традиції, дотепно полемізуючи зі стереотипами "розумного" джазу. У гітариста Гочі Качеішвілі, що називається, "наболіло" - його партії придумані й виконані з блиском і іронією і повні стрімкої джазової думки.

На "Green" є і цілком актуальні ритмічні структури, наприклад, трек "Gammai" спирається про міцний брейкбітовий скелет. Втім, публіка любить Ніно, насамперед, за здатність спуститися на найпримітивніший мелодійний рівень, за вміння вилити душу в простих, але щемливі ліричних мелодіях, що йдуть від грузинської музики, але доречних в будь-якій частині всесвіту. Такі п'єси в новому альбомі теж є. Композиції "Vahagn" і "English" точно знайдуть відгук в чиїхось життях - Ніно співає так, ніби читає ваші думки і відповідає їм на своїй мові.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!