Залізний Лев 2013
пл. АрсенальнаLvivLvivUkraine

Залізний Лев 2013

Залізний Лев 2013

11-13 жовтня 2013, пл. Арсенальна

Сайт:
www.zaliznyjlev.org.ua

Залізний Лев - щорічний фестиваль, де кожен на власні очі може побачити як виглядав процес ковальства за допомогою горнила, молота та кувадли.

Мистецтво ковальства нелегкий промисел, але надзвичайно захопливий, де здавалося б грубий метал перетворюється у витончений виріб ужиткового мистецтва. Виробництво та обробка металу на теренах України відома вже здавна. Тому побачити на власні очі цей не простий процес буде цікаво кожному.

Саме тому, у Львові вже не перший рік проводиться фестиваль ковальства під відкритим небом Всеукраїнський ковальський фестиваль «Залізний лев».

Залізний Лев - щорічний фестиваль, головною метою  якого є налагодження контактів поміж майстрами, які працюють в галузі художнього металу, обмін досвідом та популяризація ковальського мистецтва в суспільстві.

Фестиваль проходить восени на Арсенальній площі за участі ковалів із різних куточків України, де кожен львів’янин та гість міста зможуть побачити як виглядав процес кування сотні років том, за допомогою, за допомогою горнила, молота та кувадли.

Детальніші дати проведення та програму шукайте згодом. Більше подій у Львові на Afishalviv.net. 

 

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!