Фестиваль партнерства
пл. РинокLvivLvivUkraine

Фестиваль партнерства

Фестиваль партнерства

15-16 вересня 2012, пл. Ринок

15 та 16 вересня 2012 року до 25-річчя польського консульського представництва у Львові відбудеться "Фестиваль партнерства".

Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада щиросердечно запрошують Львів’ян та гостей міста на «Фестиваль Партнерства». Такий проект відбувається вперше у Львові, його суть полягає в презентації культурних візиток польських міст та воєводств партнерів Львова та Львівської області, a також господарів – міста Львова та Львівської області.

Мета фестивалю – звернути увагу львів’ян та гостей міста на дуже великий доробок, різноманітність та інтенсивність співпраці Львова та регіону Львівщини з польськими партнерами, що є унікальним явищем в масштабі цілої України.

Основна частина цього культурного заходу відбуватиметься на львівській площі Ринок, де на літній сцені з 15.00 до 21.30 презентуватимуться польські та українські колективи. Поблизу сцени знаходитимуться також промоційні стенди польських партнерів Львова та Львівської області, де доступні будуть інформаційні буклети, а навіть страви регіональних кухонь.

Свої «культурні візитки» привезуть до Львова такі міста та регіони, як: Вроцлав, Лодзь, Жешув, Люблін, Перемишль, а також люблінське, сілезьке, вармінсько-мазурське, малопольське та підкарпатське воєводства. Серед культурних пропозицій є «фольк-гурти», джазові та рок колективи, а також танцювальні ансамблі.

Особливим гостем на львівській сцені буде польсько-український гурт «ЕНЕЙ» з Ольштина (Польща), який виконує фольк-рок та уже деякий час займає перші сходинки хіт-парадів в Польщі. На сцені також виступатиме вже відомий українській публіці, багаторазовий учасник «ФОРТМІСІЇ» рок-гурт «PIGS LIKE PIGEONS» і багато інших. Окрім концертів на сцені пл. Ринок відбудуться інші супутні заходи, у тому числі виставка художників з польського регіону Вармії та Мазур, та спеціальний концерт „Сapelli Cracoviensis” у Латинському Катедральному Соборі.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!