Фан-зона Львова
пр. СвободиLvivLvivUkraine

Фан-зона Львова

Головна фан-зона Львова до Євро-2012

28 травня 2012, пр. Свободи

Сайт:
uefaeuro2012.lviv.ua

Офіційна фан-зона Львова на проспекті Свободи стане місцем зустрічі для туристів та львів’ян, усіх футбольних вболівальників.

В першу чергу, призначення фан-зони – надати можливість усім, хто не має квитків на матчі чемпіонату, відчути атмосферу футбольного свята та разом вболівати, безкоштовно переглядаючи матчі турніру на великих екранах у всі матчеві дні турніру. Зважаючи на статус культурної столиці України, Львів запропонує відвідувачам Офіційної фан-зони не лише можливість перегляду футбольних матчів на великих екранах, але й цікаву розважальну програму.

Грандіозне свято відкриття львівської фан-зони відбудеться у переддень відкриття чемпіонату – 07 червня 2012 року. Найцікавішу програму ми запланували у дні матчів у Львові для того аби передати неповторну атмосферу Львова іноземним вболівальникам та туристам. Такою ж насиченою буде програма у дні, коли відбуватимуться матчі української збірної – адже місто Львів – місто найкращих вболівальників. Протягом майже місяця часу в розважальній програмі офіційної фан-зони – концерти українських зірок, відомих колективів, молодих виконавців.

Детальніше читайте на afishalviv.net

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!